вверх  обратно

Две баскетболистки отказались выступать за сборную Украины

31.05.2017

Сьогодні збірна України стартує на турнірі у Франції. Не зіграють за українок Валерія Бережинська та Ольга Дубровіна. Нагадаємо, що нещодавно ці гравці прибули на тренувальну базу команди у Пущі Водиці, провели у таборі збірної кілька днів і вирушили з командою до Франції. Протягом цього часу Дубровіна та Бережинська натякали на, те що не хочуть виступати у складі збірної.  Вчора їх було відраховано з табору збірної України. Таке рішення прийняв тренерський штаб та капітан команди Аліна Ягупова, його підтримала і вся команда.

Володимир Холопов, головний тренер жіночої збірної України: "У кожного гравця наступає такий відрізок у кар’єрі, коли він втрачає мотивацію. Працюючи з Дубровіною та Бережинською на останньому зборі було помітно, що вони втратили мотивацію у виступах за збірну, це стосується підходу до справи і навіть розмов. У нас у колективі завжди був прекрасний мікроклімат у період кваліфікації до чемпіонату Європи і ми не можемо ризикувати атмосферою у команді. У нас високе завдання і для його реалізації потрібні однодумці. Напередодні у мене була розмова з капітаном збірної, команда підтримала рішення про те, що цим гравцям не місце у таборі збірної України. Шкода, що це трапилося за два тижні до початку чемпіонату Європи, але у нас є кому замінити цих гравців".  

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.