вверх  обратно

Михаил Бродский: "Готовим документы для подтверждения натурализации трех игроков"

2.01.2022

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський напередодні нового року дав широке інтерв’ю.

Протягом двогодинного відеоінтерв’ю президент ФБУ торкнувся більшості головних тем українського баскетболу.

Зокрема у другій частині Михайло Бродський відповів на питання про натуралізацію в збірних України.

"Ми готуємо документи, чекаємо на підтвердження натуралізації двох гравців у чоловічу збірну, щоб у тренера був вибір, і однієї баскетболістки в жіночу. Назвати? Кеффі вже озвучений, решта – хочуть, скажімо так.

У жіночу команду гравчиню вибирав Срджан Радулович. Я навіть не знаю прізвища. Але це перший номер. Дубровіній немає заміни. Підростає Дубнюк, вона через два роки замінить Дубровіну. Але нам треба зараз. Виходить Шматова, яка за француженками не встигала. Із Фінляндією нормально, а за гравцями Франції не встигала.

Читайте: Михайло Бродський: Я хочу виграти у Іспанії вдома

І я вважаю, що без гравця задньої лінії у чоловічій збірній нам буде складно. Хоча буде Михайлюк, але ж нам треба і на чемпіонат світу потрапити. Грузії ганебно програли. Я впевнений, що Скапінцева увечері треба було записувати до складу. Виявилося, що Геруна Зотов та Санон не можуть замінити, а Скапінцев вийшов би на 7-10 хвилин".

Источник: ФБУ

Добавил: vodolaz
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.