Евролига U-20. "Черкаськи Мавпы-2" заняли второе место во втором туре

18.11.2013

Вчора баскетболісти «Черкаських Мавп-2» завершили свої виступи у другому турі чемпіонату Євроліги Juniors U-20. В останньому матчі наша команда переграла одного з лідерів турніру, BC «Sport Mania» з рахунком 61 : 51. Ця перемога дозволила "Мавпам-2" посісти другу сходинку за підсумками туру.
Підопічні Максима Міхельсона з перших хвилин взяли лідерство у свої руки. Так, після першої половини «Мавпи-2» лідирували з рахунком 30 : 16. Після цього черкаські баскетболісти не втратили концентрації, а продовжили свою впевнену гру. За собою своїх партнерів вів Олександр Кобець, котрий вразив своїм відсотком влучання з середньої дистанції (6/7). У підсумку Олександр став найрезультативнішим гравцем зустрічі (12 очок, 4 підбирання).
У заключному періоді литовська команда дещо скоротила відставання, однак наблизитися більш ніж на 10 очок не зуміла. У підсумку 61 : 51, «Черкаські Мавпи-2» перемогою завершують свій тур.

За підсумками туру "Черкаські Мавпи-2" з показником 4 перемоги, 1 поразка посіли другу сходинку, випередивши білоруський колектив "Цмокі" за кращою різницею м’ячів. А переможцем туру стали російські "Хімки", котрі виграли усі свої матчі.

Третій тур ЄЮБЛ U-20 пройде з 20-23-го лютого пройде у Хімках.

Источник: mavpabasket.com