"Черкаськи Мавпы" - 2 добились очередных побед в Евролиге U20

24.02.2014

Ще дві перемоги здобули баскетболісти «Черкаських Мавп-2» у рамках третього туру ЄЮБЛ. Цього дня підопічні Миколи Неухацького переграли «Спартак» (68 : 60) та «HBA Marsky Juniors» (67 : 50). Таким чином, «Мавпи-2» здобули вже четверту перемогу в турі.

«Черкаські Мавпи-2» продовжують свої виступи у рамках третього туру Євроліги U-20. У Хімках наша команда вже провела два матчі, в яких перемогла. Сьогодні черкаські баскетболісти відсвяткували третю перемогу поспіль в турі.

Зустріч із санкт-петербурзьким «Спартаком» проходила у жорсткій боротьбі. «Мавпи-2» добре стартували у матчі, вигравши першу чверть з рахунком 22 : 16, проте вже в другому періоді росіяни майже наздогнали «Мавп». Так, на велику перерву команди пішли за практично рівного рахунку – 31 : 30.

Старт другої половини зустрічі також був за «Мавпами». Черкаська команда знову впевнено виграла свою чверть, що і стало переломним у зустрічі. У заключному періоді наші баскетболісти впевнено втримали свою перевагу. 68 : 60 – третя поспіль перемога «Черкаських Мавп-2».

Андрій Шаламов, гравець "Черкаських Мавп-2":
"Звичайно, було дуже важко, тому що ми грали в 9-ть годин, а на наш час це 7. Також суперник був досить сильним. Проте ми змогли виграти за рахунок того, що втекли у швидкий прорив. До того ж, всі хлопці билися до останнього за кожен м'яч. Загалом, я задоволений грою. Проте ввечері на нас чекає значно сильніший суперник, тому налаштовуємося на цей матч серйозно".

«Черкаські Мавпи-2» – «Спартак» 68 : 60 (22 : 16, 9 : 14, 26 : 17, 11 : 13)

«Черкаські Мавпи-2»: Шаламов – 19 очок, 6 підбирань; Білоус – 12 очок, 3 передачі; Рудаков – 12 очок, 11 підбирань; Кобець – 11 очок, 6 підбирань; Лунський – 5 очок; Іскаков – 5 очок; Ткаченко – 2 очка; Мірошніченко – 1 очко, 5 передач; Руслов – 1 очко.

У другому матчі дня "Черкаські Мавпи-2" впевнено переграли фінську команду "HBA Marsky Juniors" з рахунком 67 : 50.

Цей матч фінський колектив розпочав досить впевнено, вигравши першу чверть з рахунком 19 : 10. Проте далі черкаські баскетболісти не дали своїм суперникам виграти жодний наступний період. Команда Миколи Неухацького виграла всі три чверті й у підсумку відсвяткувала впевнену перемогу з рахунком 67 : 50.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Антон Білоус, котрий у свій актив записав 20 очок та 3 підбирання.

"HBA Marsky Juniors" - "Черкаські Мавпи-2" 50 : 67 (19 : 10, 7 : 20, 12 : 18, 12 : 19)

"Черкаські Мавпи-2": Білоус - 20 очок, 3 підбирання; Кобець - 13 очок, 4 підбирання; Шаламов - 10 очок, 4 підбирання; Іскаков - 9 очок; Мірошніченко - 4 очка, 4 підбирання, 6 передач; Лунський - 3 очка; Руслов - 2 очка, 5 передач; Рудаков - 2 очка, 5 підбирань; Ткаченко - 2 очка; Голік - 2 очка.