Евролига U-20. "Черкаськи Мавпы-2" победили с рекордным счетом

17.11.2013

Другий день Євроліги U-20 пройшов під знаком якісних перемог «Черкаських Мавп-2». Спочатку наші хлопці розтрощили грецький BC «Ianthos» (104 : 16), а потім переграли потужний латвійський «Riga/Ridzene-Turiba» (58 : 51).

Доля першого матчу визначилася вже в першій чверті. Баскетболісти «Черкаських Мавп-2» у стартовому відрізку гри задали суперникові такий темп, від якого греки просто не встояли. 27 : 0 після першої чверті, інтрига у цей матч навіть не заходила. З кожним наступним періодом підопічні Максима Міхельсона збільшували свою перевагу в геометричній прогресії.

Так, протягом матчу черкаські баскетболісти не залишили суперникові жодних шансів. У підсумку, « Мавпи-2» здобули перемогу з рекордною, 88-очковою, перевагою - 104 : 16.

У другому матчі дня «Мавпи-2» зустрічалися з комадою, котра нині посідає третю сходинку в Євролізі, «Riga/Ridzene-Turiba».

Матч між цими командами видався напрочуд складним. Гравці «Черкаських Мавп-2» вдало розпочали матч, впевнено вигравши першу чверть – 25 : 8. Проте далі латвійські баскетболісти зібралися з силами та зуміли неабияк скоротити відставання. На велику перерву команди пішли за рахунку 36 : 29 на користь «Мавп-2».

Однак другу половину краще почали гості, які ще більше зкоротили розрив. Як наслідок, останній період став найбільш напруженим, в якому перевага черкасців коливалася від 5-ти до 10-ти очок. Втім, підопічні Максима Міхельсона втримали свою перевагу, й вигравши четверту чверть, забезпечили собі переможний рахунок. У підсумку 58 : 51, «Черкаські Мавпи-2» здобувають третю перемогу поспіль.

Найрезультативнішим матчу став Святослав Михайлюк. Лідер «Мавп» відзначився 15-ма очками.

Источник: mavpabasket.com