вверх  обратно

Конкурс мастерства на Матче звезд Суперлиги: предыдущие победители

29.01.2022

19 лютого 2022 року, в київському Палаці спорту відбудеться довгоочікуваний баскетбольний івент — Матч Зірок Суперліги Windrose! 

Столична арена прийматиме протистояння команд кращих українських гравців та топових легіонерів елітного дивізіону, а також традиційні конкурси.

Учасників конкурсів ми дізнаємось згодом, а поки пропонуємо вам згадати, як визначались кращі у конкурсі майстерності у минулі роки.

2008 рік

Переможець: Микола Вильховецький (Дніпро). Результат в фіналі - 22,1 секунди.

У першому конкурсі майстерності приймали участь Артем Буцький (Сумихімпром), Микола Вильховецький (Дніпро), Пух Джетер (БК Київ) та Вайкін Келлі (Хімік).

Артем Буцький та Микола Вільховецький вибили своїх заокеанських опонентів Пуха Джетера та Вайкіна Келлі, а у фіналі переміг представник Дніпра.

2009 рік

Переможець: - Вайкін Келлі (Хімік) Результат - 19,9 секунди.

В цей раз учасників було побільше: Дмитро Забірченко (Донецьк), Владислав Тонченко (Миколаїв), Джаріус Джексон (Миколаїв), Андрес Родрігес (Донецьк), Денис Лукашов (Київ) та Вайкін Келлі (Хімік).

До фіналу вийшли американський розігруючий южненського Хіміка Вайкін Келлі та розігручий нинішньої збірної України Денис Лукашов, який тоді розпочинав свою професіональну кар’єру в БК Київ. Спритнішим виявився легіонер южненців, який забрав нагороду, випередевши конкурента у фіналі на 4,9 секунди – 19,9 секунд проти 24,8 с.

2010 рік

Переможець: Микола Вильховецький (Дніпро). Результат - 19,5 секунди.

Знову на перемогу у конкурсі претендувала шістка гравців: Джеррел Блессінгейм  (Одеса), Ламар Карім (Дніпро-Азот), Патрік Спаркс (Говерла), Максим Вільховецький (Дніпро), Дмитро Забірченко (БК Київ), Ілля Шемосюк (Пульсар).

Вильховецький переміг вдруге у конкурсі, встановивши кращий на той момент результат. Він всього на 1 секунду переміг Іллю Шемосюка.

2011 рік

Переможець: Денис Лукашов (Будівельник). Результат - 18,7 секунди.

Пять новачків і Денис Лукашов, який у 2009 році зупинився за крок від перемоги, але два роки по тому він вже не упустив 1 місце. Участь у конкурсі майстерності взяли: Павло Буренко (Київ), Денис Лукашов (Будівельник), Артем Сліпенчук (Кривбасбаскет), Кертіс Мілледж (Хімік), Данте Свонсон (Говерла), Тодд Ебернетті (Політехніка-Галичина).

У фінал вийшли Данте Свонсон та Денис Лукашов. Перемогу здобув Денис, він пройшов дистанцію на 2 секунди швидше.

2012 рік

Переможець: Стенлі Прінгл (Дніпро-Азот) – 20,1 секунди

Традиційну шістку учасників конкурсу майстерності склали: Павло Буренко (Будівельник), Артем Буцький (Ферро-ЗНТУ), Маркус Уокер (Говерла), Гарі Ервін (БК Київ), Стенлі Прінгл (Дніпро-Азот) та Артем Сліпенчук (Азовмаш).

У фінал вийшли Маркус Уокер та Стенлі Прінгл. Перемогу здобув івано-франківець, він пройшов дистанцію майже на 2 секунди швидше за опонента.

2017 рік

Переможець: Олександр Мішула (Дніпро)

Розігруючий Дніпра Олександр Мішула виграв конкурс майстерності на першому Матчі зірок Суперліги після пятирічної перерви.

Цього разу участь брали 8 баскетболістів за олімпійською системою на виліт. На шляху до фіналу Мішула переміг по черзі свінгмена Волиньбаскету Миколу Полюляка і форварда Політехніка Романа Козлова, а у вирішальній дуелі виявився швидше Ігоря Бояркіна, який тоді захищав Черкаські Мавпи.

Анатолій Шундель, Клім Артамонов та Генрі Дугат припинили боротьбу за перемогу у конкурсі на стадії чвертьфіналу, а Джейме Сміт поступився Бояркіну у півфіналі.

2018 рік

У конкурсі майстерності в тому році, крім чоловіків, брали участь дівчата з команд жіночої Суперліги.

У результаті його переможцем стала команда "Сузір'я Мала Ведмедиця", складена із захисниці Київ-Баскета Ольги Краєвської, захисника БІПи Клима Артамонова та сербського легіонера Політехніка Вука Йовановича.

При цьому Йованович показав найшвидший час проходження "смуги перешкод" - з усіма завданнями він впорався за 15,6 секунд.

2019 рік

Переможець: Брендон Янг – 15,8 секунд

В цьому році організатори повернулись до більш звичного формату, але для участі запросили по одному учаснику з команди. Участь взяли: Роман Козлов (Політехнік), Деон Едвін (Химик), Марціс Вітолс (Одесса), Моріс Крік (Київ-Баскет), Брендон Янг (Черкаські Мавпи), Віталій Зотов (Миколаїв), Майкл Холтон (Запоріжжя), Андрій Кожемякін (Дніпро).

Переможцем став Брендон Янг, який спочатку пройшов Майка Холтона у кваліфікації, потім Деона Едвіна у півфіналі і показав найкращий результат всього конкурсу у фіналі, перемігши Романа Козлова – 15,8 секунди.

2020 рік

Переможець: Максим Луценко – 21,9 секунд

В Суперлізі на той час виступало 9 команд, тому і учасників конкурсу майстерності було 9. А саме: Генрі Дугат (Дніпро), Айзея Вільямс (Хімік), Марек Классен (Київ-Баскет), Ілля Сидоров (Прометей), Брюс Мессі (Одеса), Нікіта Руслов (Черкаські Мавпи), Брендон Рендольф (Запоріжжя), Максим Луценко (Миколаїв), Роман Козлов (Харківські Соколи)

Переможцем став Маким Луценко. Він переміг Брендона Рендольфа у чвертьфіналі, в півфіналі Айзею Вільямса, а у вирішальному раунді - Брюса Мессі.

Таким чином, 5 разів у конкурсі майстерності перемагали українські гравці, тричі – легіонери. У 2018 році переможцем стала команда, складена з українця, легіонера та гравчині жіночої Суперліги.

А хто стане переможцем Конкурсу майстерності цього року? Дізнаємось уже 19 лютого. Придбати квитки на Матч зірок Суперліги Windrose можна тут.

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.