Женская Суперлига: результаты матчей 31 октября

31.10.2021

Команди жіночої Суперліги зіграли 31 жовтня матчі регулярного чемпіонату.

У Слобожанському Прометей вдруге поспіль переміг Франківськ-Прикарпаття. Позитивний результат чинним чемпіонкам забезпечила суттєва ігрова перевага в другій та третій чвертях матчу.

Відтак Прометей виборов десяту поспіль перемогу з початку чемпіонату та продовжує одноосібно очолювати без поразок турнірну таблицю.

У столиці гості з Рівного лише в стартовій 10-хвилинці змогли конкурувати з місцевим Київ-Баскетом. Надалі господарі захопили перевагу. Кияни вибороли восьму перемогу в десяти матчах.

Чайка здобула вдома вольову перемогу в матчі проти Динамо. Гості зі столиці впродовж більшої частини ігрового часу утримували невелику перевагу в рахунку. Однак господарі зуміли переломити хід гри в заключній чверті. Лідерам киянок Келловей (27 очок) та Моблі (24) забракло підтримки від партнерок.

Це перша перемога Чайки в чемпіонаті. Для Динамо вже дев`ята поразка в десяти поєдинках.

Інтерхім поступився в Одесі Будівельнику. Результативності досвідчених Малашенко (30 очок) та Самбурської (14 очок) виявилося недостатньо, аби здолати потужну командну гру гостей.

Відтак Будівельник разом з Київ-Баскетом виборов восьму перемогу в десяти матчах.

Рейтинг результативності чемпіонату очолює динамівка Кеондріа Келловей – 24,5 очка за матч.

СУПЕРЛІГА. ЖІНКИ
Регулярний чемпіонат

31 жовтня

Слобожанське. 12:00
Прометей – Франківськ-Прикарпаття – 76:59 (19:18, 24:14, 20:12, 13:15)
Прометей: Холмс 18, Дацько 14, Аткінс 11.
Франківськ: Молова 20, Філевич 15.
Статистика матчу

Київ. 12:00
Київ-Баскет – Рівне-ОШВСМ – 88:69 (21:24, 25:16, 24:14, 18:15)
Київ-Баскет: Дір 19, Джонсон 18, Цюбик 18.
Рівне: Шматова 20, Гаврильчик 11о + 13пд.

Бердянськ. 14:00
Чайка-ДЮСШ-Бердянськ – Збірна Києва-Динамо-НПУ – 71:66 (20:19, 13:18, 17:17, 21:12)
Чайка: Самохвалова 19, Дей 17, Мбайє 15.
Динамо: Келловей 27, Моблі 24.

Одеса. 15:00
Інтерхім-СДЮСШОР імені Литвака – Будівельник-НУФВСУ – 66:85 (23:25, 14:26, 12:20, 17:14)
Інтерхім: Малашенко 30, Самбурська 14.
Будівельник: Гуірантес 29, Споляр 18о + 10пд.