Защитник “Кривбасса” Зак Коупленд установил рекорд результативности последних двух сезонов Суперлиги

3.10.2021

Новачок Суперліги Windrose Кривбас здобув сенсаційну та ефектну перемогу над Київ-Баскетом у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose. Команда Артема Сліпенчука в овертаймі здолала підопічних Айнарса Багатскіса з рахунком 88:85.

Головним героєм матчу став американський захисник господарів майданчику Закарі Коупленд. Легіонер криворіжців, вийшовши у старті, відіграв 38 хвилин, за які встиг відзначитись 46 очком (5/8 двоочкових, 9/15 триочкових, 9/9 штрафних), 4 перехопленнями та 3 підбираннями, а рейтинг ефективності Коупленда становив 39 балів.

Американець встановив новий рекорд ефективності сезону, а також став автором рекорду двох останніх сезонів за результативністю. Востаннє більше 46 очок 15 грудня 2019 року набирав американський захисник Миколаєва Квентін Петерсон, який тоді в матчі проти Дніпра записав до активу 49 балів.

Набравши 46 очок у домашній грі проти киян, Коупленд набрав більше половини командних очок. 9 влучинх триочкових за матч — також рекорд сезону Суперліги Windrose, який свого часу підкорювався Ренді Калпепперу (Ферро-ЗНТУ, 2012/13), Квентіну Петерсону (Миколаїв, 2019/20), Андрію Мироненку (Запоріжжя, 2019/20) та Стівену Буртту (Будівельник, 2020/21). Кращий показник був лише у Ренді Калпеппера (Ферро-ЗНТУ) в сезоні 2011/12, коли американець у грі проти Будівельника (127:111) закинув 10 триочкових.

Після двох ігрових тижнів Суперліги Windrose Закарі Коупленд посідає друге місце в рейтинзі топ-скорерів чемпіонату (23.7 очка за три гри), пропустивши вперед лише пуертроріканського атакуючого захисника Будівельника Джиана Клавелла (26.0 очка).

Источник: Официальный сайт Суперлиги Windrose

Добавил: BrickFreak