вверх  обратно

"Рад возможности сыграть под руководством Багатскиса". Первый комментарий Джером Рэндла после возвращения в сборную Украины

16.02.2021
 
Розігруючий Джером Рендл приєднався до збірної України. Захисник, який захищав кольори національної команди на Євробаскеті-2015, провів перші два тренування під керівництвом Айнарса Багатскіса.
 
Нагадаємо, наша команда зіграє заключні матчі кваліфікаціїї чемпіонату Європи-2022 проти Словенії (20 лютого) та Угорщини (22 лютого). Після першого тренування зі збірною Джером, який нині є гравцем іспанського Бетіса, поділився своїми емоціями від повернення до України: 
 
"Мені зателефонував агент, я, зізнаюся, був здивований цьому дзвінку. Особливо враховуючи те, що я не так давно відновився після розриву зв'язок. Але я люблю цю команду з 2015 року. Тоді я отримав задоволення від виступів на Євробаскеті. Радий, що я повернувся, з нетерпінням чекаю на матчі.
 
Звичайно, я чув про Айнарса Багатскіса. Знаю, що він дуже сильний фахівець. Говорив про нього з Максом (Пустозвоновим - ред.), Липою (Липовим - ред.). Підтримував зв'язок з цими хлопцями протягом останніх років. Вони розповідали мені, що Айнарс вдало працює в чемпіонаті України з Київ-Баскетом. 
 

Радий можливості зіграти під його керівництвом. У нього великі знання в баскетболі, він добре розуміє гру і знає, як розподілити ролі, щоб досягти позитивного результату”. 

 

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.