"Волыньбаскет" - чемпион Высшей лиги Украины

23.04.2012

Завершився чемпіонат України серед чоловічих команд Вищої ліги.

Луцький баскетбольний клуб «Волиньбаскет» став чемпіоном України, двічі перемігши «Кремінь» (Кременчук) – 80:72 та 83:72.

Головний конкурент волинян у боротьбі за золоті медалі «Авантаж-Політехнік» (Харків) поступився в одному з двох вирішальних поєдинків команді «Коксохім-сталь» (Алчевськ). Ці ігри завершилися з такими результатами: 86:92 та 125:66.

Таким чином, «Волиньбаскет» виборов золоті нагороди чемпіонату України, СК «Муссон» (Севастополь) посів друге місце, «Авантаж-Політехнік» здобув «бронзу».

Втім, сезон для команд Вищої ліги не завершено. 4-6 травня відбудеться фінал Першої ліги, після чого чемпіон Першої ліги та сім найкращих команд Вищої ліги змагатимуться за Кубок України.