вверх  обратно

“Будивельник” вернул в Суперлигу форварда сборной Украины

7.02.2022

Клуб жіночої української Суперліги Будівельник підписав контракт з баскетболісткою збірної України Олесею Малашенко.

Після того, як у 16 років Олеся стала гравцем бельгійського клубу Дексія Намур, протягом майже усієї кар’єри виступала за кордоном – у Франції, Росії, Італії і Туреччині.

Малашенко - чемпіонка Бельгії, дворазовий переможець Кубка Бельгії, фіналістка Єврокубка і фіналістка чемпіонату Італії.

На початку поточного сезону Олеся повернулася до Одеси, де, власне, у віці 13 років почала займатися баскетболом. І до середини грудня провела 16 матчів за місцевий Інтерхім. За 35 хвилин на майданчику набирала 23,4 очка, робила 9,1 підбирання, 4,8 передачі.

У грудні підписала контракт з французькою командою Вільньов-д’Аск. У її складі провела дві гри Єврокубка – за 15 хвилин на майданчику мала в середньому 2 очки і 3 підбирання. У французькій лізі також зіграла два матчі (3 очки і 2 підбирання).

У складі національної збірної України Олеся брала участь у чемпіонатах Європи 2009, 2017 і 2019 років.

Источник: БК "Будивельник"

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.