Святослав Михайлюк провел самый результативный матч в сезоне

31.10.2021

Український баскетболіст Святослав Михайлюк провів свій найкращй матч у новому сезоні НБА.

24-річний баскетболіст Торонто проти Індіани провів на майданчику майже 22 хвилини.

Михайлюк вперше з'явився на майданчику за 1:18 до кінця першої чверті і пробув у грі до 02:49 другої чверті, за цей час заробивши 11 очок (5-7 з гри, 1-2 триочкові), зібравши 4 підбирання (2 на своєму щиті та 2 на чужому) та зробивши 1 передачу та 1 фол.

Вдруге Михайлюк вийшов на заміну за 05:49 до кінця третьої чверті і провів на майданчику майже 9 хвилин (був замінений за 6:35 до кінця гри), заробивши 5 очок (1-3 з гри, 1-2 триочкові, 2-2 штрафні) та зробив 1 передачу.

Всього українець набрав 16 очок (6-10 з гри, 2-4 триочкові, 2-2 штрафні), зробив 4 підбирання та віддав 2 передачі.

Торонто переграв Індіану з рахунком 97:94. Це четверта перемога Репторс у сезоні, завдяки їй вони піднялись на 7 сходинку у таблиці Східної конференції.