Баскетбол на Олимпиаде-2020: результаты 27 июля

27.07.2021

На Олімпійських іграх у Токіо-2020 чоловічі команди сьогодні матчів не проводили. Натомість у жіночому турнірі завершився стартовий тур групового етапу.

ЯПОНІЯ – ФРАНЦІЯ 74:70 (13:17, 21:19, 18:13, 22:21)

У першому матчі ігрового дня, господарка головних стартів чотириріччя – збірна Японії виявилася сильнішою за Францію. Команда країни сонця, що сходить програла першу чверть, але потім, хоч і з невеликою перевагою, забрала три наступні ігрові відрізки. У складі японок найбільше варто відзначити Руї Матіду. За майже 25 хвилин проведених на майданчику, гравчиня набрала 7 очок, відала 11 результативних передач та зробила 3 підбирання.

НІГЕРІЯ – США 72:81 (20:17, 12:27, 18:26, 22:11)

Ще в одній грі квартету В, команда США переграла Нігерію. Перша половина зустрічі залишилася за американками, які пішли на велику перерву з перевагою у 12 очок. У третій чверті підопічні Дона Стейлі збільшили відрив до 20 пунктів. Збірна Нігерії кинулася відіграватися, але спромоглася лише скоротити відставання більше, ніж у половину. Найкращою гравчинею матчу стала американська нападниця Ейжа Вілсон. 24-річна баскетболістка оформила дабл-дабл із 19 очок та 13 підбирань.

ПУЕРТО-РИКО - КИТАЙ 55:97 (17:32, 9:21, 13:18, 16:26)

У групі С, збірна Китаю не залишила жодних шансів Пуерто-Рико. Команда Піднебесної забрала до свого активу усі чотири 10-хвилинки. Вже за перші дві чверті китаянки відірвалися від суперниць аж на 27 очок. Продовжили нарощувати гандикап вони і надалі. Найбільший внесок у звитягу Китаю зробила Юеру Лі, центрова записала на свій рахунок дабл-дабл із 21 пункту та 12 підбирань.

АВСТРАЛІЯ - БЕЛЬГІЯ 70:85 (17:21, 24:16, 16:19, 13:29)

Досить впевнену перемогу оформила і жіноча збірна Бельгії над Австралією. До четвертого ігрового відрізку команди по черзі перехоплювали ініціативу на майданчику. Як результат, перед заключною чвертю, рахунок на табло був - 57:56 на користь австралійок. Однак, у вирішальній 10-хвилинці, підопічні Філіпа Местдага повністю знищили супротив команди Австралії, вигравши відрізок - 29:13. Просто таки фантастичну гру у цьому матчі показала
Емма Мессеман, в активі бельгійки 32 набраних очки, 9 підбирань та 5 передач.

Нагадаємо, до стадії плей-оф вийдуть дві перші команди від кожної з груп, а також ще дві найкращі серед тих, що посядуть треті місця.