Украина сыграет в четвертьфинале КМ U-18 3х3

5.06.2019

Чоловіча та жіноча збірні України U-18 завершили виступи на груповому етапі Кубка світу з баскетболу 3х3 в монгольському Улан-Баторі.

Дівчата в заключному матчі впевнено переграли команду Шрі-Ланки – 22:4. Однак суттєвого турнірного значення цей результат вже не має. Українки не змогли пробитися в плей-оф Кубка світу. Фатальною виявилася поразка в стартовому матчі проти мексиканок. Саме вони і відтіснили нашу команду на третю сходинку турнірної таблиці групи.

Чоловіча збірна також перемогла в заключному матчі групи. Наші хлопці впевнено здолали Казахстан – 22:10. У підсумку українці посіли друге місце в групі та вийшли в чвертьфіналу. При цьому наша команда показала в підсумку вищу результативність, ніж потужна російська збірна, яка фінішувала першою.

Суперник збірної України в чвертьфіналі визначиться після завершення боротьби в групі D.