Во Львове состоится финал Суперлиги 3х3

3.05.2019

Найочікуваніша подія в українському баскетболі 3х3 перед стартом літнього сезону! У фінальному турі професійного чемпіонату України з баскетболу 3х3 зійдуться кращі чоловічі та жіночі команди у боротьбі за звання чемпіона і путівку на престижний міжнародний турнір Chengdu Masters серії FIBA 3x3 World Tour.

Нагадуємо, що у поточному сезоні Суперліги 3х3 беруть участь 12 чоловічих та 8 жіночих команд, які за результатами п'яти турів отримають відповідний посів на фінальному етапі.

Запрошуємо глядачів на ясраве баскетбольне шоу з насиченою шоу-програмою: виступи танцювальних колективів та яскраве данк-шоу від команди Герої Майданчиків.

Вхід вільний.

Місце проведення: Львів, СТРЦ "SPARTAK" (вул. Гетьмана Мазепи, 1Б).

Організатори: Федерація баскетболу України та Львівська федерація баскетболу.

Патрнери події: Львівська міська рада, СТРЦ "SPARTAK", Wilson, Arty-Sport, MONBAT.

Розклад івенту:

11 травня
- груповий етап фіналу Суперліги 3х3 в чоловічій та жіночій категоріях
- шоу-програма
- конкурси для глядачів

12 травня
- фінальні матчі аматорського турніру «BALL»
- данк-контест
- вирішальні матчі фіналу Суперліги 3х3 в чоловічій та жіночій категоріях

Головний приз - путівка для чемпіона чоловічої категорії на турнір світового туру FIBA 3x3 - "Chengdu Masters", що пройде в китайському місті Ченду 1-2 червня.

Онлайн-трансляція: фейсбук ФБУ та Ukraine 3x3, сайт fbu.ua.