Сборная Украины 3х3 вышла в полуфинал турнира во Франции

2.06.2018

Команда Олега Юшкіна в чвертьфінальному матчі у французькому Вуароні обіграла команду Німеччини з рахунком 21:12.
Попри перемогу нашої збірної є і погані новини. Максим Закурдаєв в ігровому моменті отримав травму гомілкостопу та не зможе продовжити виступи у Франції, тож наші хлопці лишилися втрьох, без заміни.

Суперником нашої команди у півфіналі, що відбудеться завтра, стане переможець пари Чехія/Франція U-18A.

Варто додати, що раніше українські дівчата на цьому ж турнірі пробилися до чвертьфіналу та дещо пізніше сьогодні зіграють за путівку до півфіналу з командою Чехії.