11-летний украинец забил в ВЮБЛ 6 трехочковых за четверть

6.12.2017

Вражаюче досягнення підкорилося одинадцятирічному гравцю “СДЮСШОР№5” (4) під час одного з турів Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. У першому періоді матчу проти ДЮСШ (Мирноград) Артем Романиця реалізував 6 тричокових, при цьому хлопець із Дніпра у цьому періоді сім разів атакував з дальньої дистанції.

Артем Романиця вихідець з Ужгорода, там починав займатися баскетболом, нещодавно хлопець перебрався до Дніпра, де продовжує розвиватися.

Цікаво, що така статистика не дозволила команді юного снайпера уникнути поразки, господарі поступилися з рахунком 67:87. Справа у тому, що у цій віковій групі (2004 р.н.) СДЮСШОР№5 представлено відразу чотирьма командами, а перший склад є чемпіоном України серед хлопців 2004 р.н.