Украинки успешно выступили на турнире 3х3 в Болгарии

15.09.2016
Українки успішно виступили на турнірі з баскетболу 3х3 в Болгарії

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 у складі Вікторії Ковалевської, Вікторії Бабич, Анастасії Сидорак вдало виступила на відкритому турнірі Sofia Cup.

Першого ігрового дня наші дівчата стали найкращими в категорії U-18. У фіналі українки перемогли болгарську команду "Торнадо" - 15:9.

Наступного дня наші дівчата посіли друге місце серед дорослих учасниць змагань. У вирішальному матчі українки поступилися місцевим баскетболісткам – 5:8

Нагадуємо, жіноча збірна України веде боротьбу за право виступу на чемпіонаті світу. Наразі наша команда має 27-й рейтинг у світі. У фінальному етапі зіграють 20 найсильніших команд.