Второй игровой день мемориала Гаврилова в Запорожье

17.09.2011

«ДніпроАЗОТ» (Дніпродзержинськ) – «Кремінь» (Кременчук). 113:70 (34:16, 30:21, 21:19, 28:14).

Судді: О. Нагорний, О. Калашников, А. Китаєв.
«ДніпроАЗОТ»: Діор (16 очок + 8 підбирань), Сірсніньш (7), Балашов (20), Фрейзер (11 + 9 підбирань), Лохманчук (14); Гуртовий (10 + 5 підбирань), Абдрахманов (5), Чигринов (8), Горбенко (7 + 9 передач), Прінглс (12 + 5 передач), Сокур (3 + 5 підбирань).
«Кремінь»: Овчаренко (8 передач), Хіменко (4 очки), Хоружий (6), Дьогтєв (17), Степанов (3); Стольников (3), Чегринський (2), Грінчак (7), Мочаєв (4), Чумічов (22), Новиков (2).

* * *

«Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) – «Політехніка-Галичина» (Львів). 100:92 (33:26, 21:18, 31:16, 15:32).

Судді: Р. Пономаренко, С. Ніколащенко, В. Боженар.
«Ферро-ЗНТУ»: Рибалко (3), Дикий (2), Шаппел (8), Девіс (15 + 7 підбирань), Буцький (7); Змитрович (6), Овдєєнко (2), Кондрусевич (12), Лебединцев, Гуінн (30 + 5 підбирань), Кулпеппер (15 + 7 передач).
«Політехніка-Галичина»: Одуфува (6 + 9 підбирань), Єль-Амін, Зубрицький (13), Алфьоров (25), Зівчевич (12); Полюляк, Колядов (3), Доленко, Ревзін (13), Ходов (14), Чемякін (6).

Кидки з гри: 2-очкові - 20/37 - 26/40, 3-очкові - 11/22 - 6/14. Штрафні кидки: 27/32 - 22/24. Підбиранян мяча: 16/8 - 23/6.

Так вже склалося, що заключний матч традиційного Меморіалу В’ячеслава Гаврилова (у ньому недільного дня зустрінуться «Ферро-ЗНТУ» і «ДніпроАЗОТ») матиме фінальну окрасу. Та якщо у дніпродзержинців ніяких проблем у грі з «Кременем» не виникало, то господарям у двобої з львів’янами було непереливки.
Щоправда перша чверть пройшла за переваги підопічних Кирила Большакова, серед яких змістовною, а головне результативною грою виділявся Річард Гуінн. Забігаючи наперед зазначимо, що американець стовідсотково використав шість спроб влучити у кошик з-за дуги (три з них – у стартовій десятихвилинці). Втім, більше, ніж на 9 пунктів «Ферро-ЗНТУ» не відривався, тож на першу перерву пішов маючи запас у 7 очок.
Перший тривожний дзвоник для запоріжців пролунав у другому періоді, коли Ярослав Зубрицький приніс львів’янам три очки в одній атаці й встановив рівновагу, а дві хвилини по тому Дмитро Ходов вивів свою команду вперед – 37:34. Тепер уже гостям довелося наздоганяти суперника, який до 18-ї хвилини ще двічі схиляв шальки терезів у свій бік. Однак кінцівку першої половини вдаліше провели запоріжці, яким зусиллями Ренді Кулпеппера та Майкла Девіса вдалося створити комфортну перевагу в 10 очок – 54:44.
У третій чверті господарі збільшили відрив до 25 пунктів, але перша половина четвертого періоду виявилася для них провальною – 2:10. Два тайм-аути, до яких довелося вдатися Кирилові Большакову, не змінили істотно ситуацію. Львів’яни зусиллями вихованця запорізького баскетболу Павла Ревзіна та Сергія Алфьорова, котрий ще в минулому сезоні захищав кольори «Ферро-ЗНТУ», продовжували скорочувати відставання. Та час невблаганно минав, і фінальна сирена засвідчила перемогу господарів.