Товарищеский матч. "Говерла" обыграла "Ювентус"

14.09.2011

Баскетбольний клуб «Говерла» днями вирушив до Литви, де у містечку Анікщяй нині розпочався традиційний тренувальний збір команди. Вчора, 13 вересня, підопічні Євгена Мурзіна провели перший спаринг. Суперником прикарпатських баскетболістів став п’ятий клуб Литви – «Ювентус».

«Говерла» розпочала матч дуже впевнено. Розрив у рахунку збільшувався з кожною новою атакою. У середині другої 10-хвилинки суперників розділяло вже 22 очки. Втім, на велику перерву команди пішли за рахунку 51:39. Але третя чверть розпочалася з ривка «Ювентуса» 14:0, завдяки чому господарі скоротили розрив до мінімуму – 51:53.

Надалі команди діяли на зустрічних курсах і розрив у рахунку був не такий відчутний, як у першій половні. Більш того за 17 секунд до завершення гри «Ювентус» вкотре скоротив відстань до двох очок (75:77).

Втім литовці так і не зуміли вийти вперед (єдиний раз господарі були попереду у дебюті гри), а «говерляни» довели гру до першої перемоги на передсезонному зборі у Литві з рахунком 81:78. Варто додати, що у суботу, 17 вересня, команди зустрінуться знову. А вже завтра «Говерла» зустрінеться з віце-чемпіоном Литви – «Літовус Рітас».

«Ювентус» (Литва) – «Говерла» - 78:81 (16:29, 23:22, 20:08, 19:22)

"Ю": Пакаманіс (16), Волкус (13), Урбонас (12), Мачеіна (11).
"Г": Колмен (22 + 10 підбирань), Вокер (20), Тіггс (14).

Добавил: BCGOVERLA23