УСЛ 3х3: 11 июля в Хмельницком состоялся турнир "Illichivske Streetball Cup"

14.07.2015

11 липня в Хмельницькому відбувся турнір "Illichivske Streetball Cup". Відбірковий етап Української Стрітбольної Ліги 3х3 відвідало 36 команд з Хмельницького, Львова, Одеси, Тернополя, Чернівців, Рівного, Шепетівки, Старокостянтинова, Вінниці, Красилова, Камянець-Подільського, Городка, Жмеринки, Полонного та Сторожинця.

Для тих хто не зміг особисто бути присутнім на змаганнях була організована онлайн-трансляція змагань.

(клікніть фото для збільшення)

Звіт про турнір "Illichivske Streetball Cup" (Хмельницький)

Змагання відбувались у 8 групах, дві найкращих виходили в 1/8 фіналу.

Перед півфіналом відбулись змагання на влучність 3-х очкових кидків. В запеклій боротьбі переможцем став Микола Здирка з команди "Друзі Михалича".

Емоції переповнювали команди, неодноразово суддям доводилось розбороняти гравців.

В запеклій боротьбі в матчі за третє місце перемогла команда "Чорні пантери" (Хмельницький).

В фіналі вдала гра Августина Козанчука (визнаний найкращим гравцем турніру) принесла перемогу команді "Друзі Михалича" з Вінниці.

Друге місце посіла команда "Didibao" (Камянець-Подільський).

Фотографії з турніру можна переглянути у галереї чи скачати увесь архів.

Організатори висловюють подяку: СТ "Іллічівське", ГО "Рідне місто", Газеті "Е", Cook Drive, агенції подорожей "Zoom Travel" та "Інфодому".

Інформаційні партнери: streetball.in.ua, basket.com.ua, радіо "Люкс".

Добавил: USL3X3