Украина - Черногория. После матча

25.08.2011

Дейян Радоньїч, головний тренер збірної Чорногорії

Ми погано почали гру, особливо у захисті. Дозволили Україні здобути багато легких очок, особливо з під кошика, чим вони скористалися та отримали комфортну перевагу.

Згодом ми зробили зміни у захисті та закинули дуже важливі кидки, що дозволило нам наблизитися до суперника ще перед великою перервою.

Нікола Пекович отримав травму, яка, сподіваюся, не є серйозною, адже він наш найважливіший гравець та лідер команди. Вже без нього ми добре розпочали другу половину, почали краще грати у захисті та більш спокойно у нападі, завдяки чому здобули право грати у фіналі.

Нікола Вучевіч, гравець збірної Чорногорії

Ми недостатньо викладалися у захисті на початку гри, а у нападі виконували важкі кидки. Нам пощастило, що ми підібралися до України ще до закінчення другої чверті.

У другій половині ми покращили гру, почали контролювати підбирання. У нападі чітко виконали наші комбінації, здобувши можливість атакувати з вигідних позицій.

Майк Фрателло, головний тренер збірної України

Ми дуже засмучені другою половиною сьогоднішньої гри. Після великої перерви ми вели 44:41, хоч і припустилися до цього десятьох втрат.

Збірна Чорногорії вдало скористалася нашими втратами, перетворивши їх у легко набрані очки зі швидких відривів. Разів чотири - п’ять вони закидали нам, коли ми зовсім не поверталися до захисту.

Коли в нас були можливості здобувати очки з лінії штрафних кидків - ми це не робили. Продовжували втрачати мяч. Слід відзначити Омара Кука, який, попри те, що ми вирішили особливим чином проти нього грати, влучив свої кидки. Мені здається, що Чорногорія мала більше бажання у другій половині. Вони падали за м’ячем, здобували підбирання на нашому кошику. В свою чергу, ми, набравши 12 очок після підбирань на кошику суперника у першій половині, припинили це робити у другій.

Наш суперник змінив тактику та додав у другій половині. А от нам покращити гру не вдалося, результатом чого стала непогана перемога для Чорногорії.

Денис Лукашов, гравець збірної України

Перш за все хочу привітати наших суперників з перемогою. У нас була перевага у дванадцять очок у першій половині, але ми її втратили. Намагалися сконцентрувати захист на трисекундній зоні, адже знали, що нам протистоятимуть дуже сильні "великі", через що дозволили Омару Куку виконати декілька вільних дальніх кидків.

Вважаю, що в нас не було достатнього бажання грати після того, як ми відчули перевагу. Ми зупинилися, а суперник додав у агресивності. Ми почали втрачати мяч, дозволивши їм закидати з відривів. Вони більше нас хотіли цієї перемоги.