Украинские студенты были сильнее Чехии

21.08.2011

У матчі за 9-12 місця баскетбольного турніру Всесвітньої Універсіади студентська збірна України перемогла Чехію з рахунком 71-52 (15-11, 17-17, 14-12, 25-12).

Незважаючи на те, що, захопивши ініціативу вже в дебюті поєдинку, Україна лідирувала протягом усієї першої половини, а до середини другої десятихвилинки перевага підопічних Віталія Чернія сягнула тринадцяти пунктів, чехи зуміли встояти та скоротили розрив у рахунку перед великою перервою – 28-32.

Третя малорезультативна чверть, як і попередня, минула в рівній боротьбі, тож долю матчу було вирішено протягом десяти заключних хвилин. Завдяки активності Максима Корнієнка та Павла Буренка, яких підтримали партнери, українська збірна виграла останню чверть із рахунком 25-12.

Успіх у грі з чехами дозволить нашим хлопцям поборотися за дев’яте підсумкове місце баскетбольного турніру Всесвітньої Універсіади з переможцем матчу Туреччина-Японія.

УКРАЇНА: Максим Корнієнко – 20 очок + 6 підбирань, Павло Буренко – 13 очок + 7 підбирань + 3 передачі, Ігор Зайцев – 11 очок + 4 підбирання, Дмитро Ходов – 10 очок, Станіслав Тимофеєнко – 8 очок + 7 підбирань.