Женская кадетская сборная обыграла Португалию

20.08.2011

У матчі за 5-8 місця Чемпіонату Європи (Дивізіон В) кадетська жіноча збірна України вирвала перемогу в Португалії – 56-55 (11-17, 15-16, 19-9, 11-13).

Незважаючи на зусилля Тетяни Антонюк, яка протягом першої половини відзначилася 10 очками й 8 підбираннями, на велику перерву українки пішли, поступаючись із рахунком 26-33. В першу чергу, нашу команду підвела реалізація дальніх кидків (1/4 проти 5/13 у суперниць після двох чвертей).

У третій чверті, завдяки результативній грі все тієї ж Тетяни Антонюк, яка впевнено йшла до свого другого дабл-дабла на турнірі, українки наздогнали суперниць і навіть вийшли вперед. Однак заключна десятихвилинка минула в напруженій боротьбі. Вирішальними стали кидок і підбирання Оксани Батракової на останніх секундах гри, завдяки чому підопічні Леоніда Цая зуміли взяти реванш за поразку від Португалії у груповому раунді турніру.

На рахунку Тетяни Антонюк, котра провела на майданчику всі 40 хвилин, – 26 очок, 16 підбирань, а також по 3 передачі та перехоплення. 12 очок збірній України принесла Наталія Скорбатюк, крім того, зібравши 7 відскоків.

Таким чином, у неділю, 21 серпня, в матчі за 5-6 місця збірна України зіграє з Литвою, яка обіграла Румунію з рахунком 67-60.