Студенческая сборная обыграла Израиль

20.08.2011

У першому матчі за 9-16 місця баскетбольного турніру Всесвітньої Універсіади студентська збірна України перемогла Ізраїль з рахунком 95-80 (25-19, 27-21, 24-22, 19-18).

Організувавши стартовий ривок 9-3, збірна України, завдяки результативній грі Станіслава Тимофеєнка й Ігоря Зайцева, зуміла втримати здобуту перевагу та виграла дебютну чверть із рахунком 25-19. У середині другої десятихвилинки ізраїльським баскетболістам вдалося зрівняти рахунок, однак низка триочкових кидків у виконанні українців, а також активність Павла Буренка дозволили нашій команді піти на велику перерву, лідируючи 52-40. У другій половині українська збірна впевнено контролювала хід гри, здобувши в підсумку переконливу перемогу.

УКРАЇНА: Ігор Зайцев – 21 очко + 16 підбирань + 4 блок-шоти, Станіслав Тимофеєнко – 17 очок + 5 підбирань, Максим Корнієнко – 16 очок + 10 підбирань, Олексій Щепкін – 14 очок, Іван Білицький – 11 очок + 4 підбирання + 3 передачі, Павло Буренко – 10 очок + 8 передач + 5 підбирань.