Женская кадетская сборная обыграла Эстонию

16.08.2011

У напруженому матчі кадетська жіноча збірна України обіграла естонських однолітків із рахунком 47-42 (10-9, 6-6, 17-18, 14-9).

Гра минула в рівній боротьбі. Після малорезультативної першої половини (у другій чверті команди здобули по 6 очок) перевага підопічних Леоніда Цая становила всього лише один пункт. А перед останньою перервою табло зафіксувало рівний рахунок 33-33. Однак наприкінці матчу Наталія Скорбатюк та Ольга Батракова організували ривок, який і приніс Україні перемогу.

Наталія Скорбатюк стала найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 16 очками та 9 підбираннями. На рахунку Анастасії Половинки 11 очок і 7 підбирань, Оксани Батракової – 10 очок, 7 підбирань і 3 блок-шоти. Тетяна Антонюк здобула лише 2 очка, однак записала на свій рахунок 16 підбирань.

У середу, 17 серпня, на українок очікує заключна гра кваліфікаційного раунду Чемпіонату Європи (Дивізіон В) зі збірною Великобританії. Початок матчу о 13:30 за київським часом.