«ЛАВІСС» - «Волиньбаскет- КДЮСШ» (Луцьк) – 80:67 (22:17; 20:13; 20:14; 18:23)

ОСДЮШОР – «F.L.A.S.H.» - 78:80 (22:17; 18:26; 20:14; 18:23)

Кращі бомбардири: Приступа А. (19) – Ошаровський (25).

«Будсервіс» (Сарни) – «Водник-НУВГП» - 65:55 (19:16; 9:18; 21:10; 16:11)

Кращі бомбардири: Литвиненко (24) – Хращевський (19)

«Магнат-МЕГУ» - «Baltik House» - 107:105 (26:35; 25:27; 29:22; 27:21)

Кращі бомбардири: Коваль (29) – Сотник (44).

Ось і відіграли команди свій останній тур регулярного чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги. У перший день «ЛАВІСС» підтвердив свої амбіції на чергове чемпіонство і обіграв команду з Луцька, впевнено лідируючи на протязі всього матчу – 80:67. Одразу після них розіграли останнє місце в плей-офф аутсайдери чемпіонату - «F.L.A.S.H.» та вихованці ОСДЮШОР. Зустріч проходила в напруженій боротьбі, спочатку юнаки подали чудову заявку на перемогу, вирвавшись вперед (22:17), в другій чверті «F.L.A.S.H.» перехоплює ініціативу і відновлює свою перевагу – 40:43. В другій половині команди знову виходять вперед по черзі, але кінцівка все таки за флешівцями – 69:80 за 30 секунд до кінця. Цікавим моментом виявилися якраз останні секунди матчу, які могли створити сенсацію. Припустивши 4 втрати поспіль при вкиданні «F.L.A.S.H.» ледь не поплатився перемогою – фінальна сирена зафіксувала рахунок 78:80 на користь «F.L.A.S.H.».

Другого дня «Будсервіс» намагався закінчити сезон лише з 2 поразками, зустрівши опір від студентів НУВГП. Програвши першу половину, сарненчани зуміли зібратися і повністю проявити себе вже в другій половині матчу. Вдала гра Литвиненка допомогла «Будсервісу» забезпечити перевагу в 10 очок – 65:55 і другу позицію в чемпіонаті перед плей офф. Найцікавішим матчем туру виявилося заключне протистояння регулярного чемпіонату між «Магнат-МЕГУ» та «Baltik House». Не дивлячись на те, що цей матч нічого не вирішував для обох команд. такого видовища глядачі давно не спостерігали. У першій чверті «Baltik House» впевнено виривається вперед і забезпечує 9-очкову перевагу своїй команді – 26:35. В другій десятихвилинці вони підтримують темп і продовжують лідирувати – 51:62. Попереду велика перерва і після неї краще починають виступати баскетболісти «Магнату-МЕГУ». Не дивлячись на результативну гру Сотника, який цього дня записав на свій рахунок 44 очки, «Магнат» хвилину за хвилиною скорочує відставання і виривається вперед в четвертій чверті. На останніх секундах матчу програючи 105:106 «Baltik House» намагається розіграти вдалу атаку, проте припускається втрати і вже не знаходить можливостей для перемоги. Підсумковий рахунок 107:105 на користь «Магнат-МЕГУ» і впевнено можна сказати чудове завершення чемпіонату перед плей-офф.

Отже, в матчах на вибування команди наступного тижня зустрінуться в такий парах: «Волиньбаскет-КДЮСШ» - «Baltik House» (9 і 12 березня), «ЛАВІСС» - «F.L.A.S.H.» (11 березня), «Енергетик» - «Магнат-МЕГУ» (11 березня), «Будсервіс» - «Водник-НУВГП» (12 березня).