Обзор и результаты 15-го тура чемпионата Ровенщины

17.02.2015

11 лютого

“Baltik House” – БК «Волиньбаскет-КДЮСШ» (Луцьк) - 67:91 (16:24; 16:26; 18:26; 17:19)

Кращі бомбардири: Дубнюк (24) – Коцько (19), Перевертун (19)

«Водник» НУВГП – «F.L.A.S.H.» - 71:55 (10:15; 20:17; 23:18; 18:5)

Кращі бомбардири: Берук (13) – Ошаровський (13).

12 лютого

«Енергетик» (Нетішин) – «ОСДЮШОР» - 93:54 (28:12; 18:12; 23:12; 24:18)

Кращі бомбардири: Роман (29) – Приступа І. (19)

«ЛАВІСС» - «Магнат-МЕГУ» - 94:70 (19:13; 27:23; 20:18; 28:16)

Кращі бомбардири: Чиж (22), Кісільчук (22) – Рудик (26)

Напередодні дня Святого Валентина команди Амаорської Баскетбольної ліги розіграли 14-тур. У першій зустрічі помірялися силами сусіди по турнірній таблиці “Baltik House” та «Волиньбаскет-КДЮСШ», які теоретично і розіграли між собою 4 місце. Луцька команда цього разу серйозно налаштувалася на поєдинок і привезла доволі потужний склад, взявши з собою кількох гравців вищолігівської команди. Це допомогло впевнено розпочати зустріч і захопити ініціативу – 24:16, потім 50:32 після першої половини. Як не намагався ветеран “Baltik House” Дубнюк врятувати ситуацію, з мобільною та чудово підготовленою командою йому цього разу впоратися не вдалося. Впевнена перемога Луцька з рахунком 91:67 і шанс на 3 місце в турнірній таблиці.

У другому матчі цього ж дня «F.L.A.S.H.» були близькі до своєї другої перемоги в сезоні на протязі трьох чвертей. Добре розпочавши зустріч, вони контролювали хід першої половини та добре трималися навіть у третій чверті. Переломним моментом стала третя чверть, коли в кінцівці флешівці допустилися 3 помилок за кілька секунд і пропустили 5 очок, через що додали впевненості супернику – 53:50 на користь «Водника» перед заключною десятихвилинкою. Спіймавши кураж, підопічні Олега Сотника знищили «F.L.A.S.H.» в четвертій чверті (18:5) і спокійно перемогли з рахунком 71:55.

В середу, другого дня туру, «Енергетик» в першому матчі без проблем розібрався з аутсайдером чемпіонату ОСДЮШОР. Юнаки не знайшли зброї проти високих енергетиків і 29 очок Романа допомогли його команді перемогти з різницею в 39 очок – 93:54. У заключному поєдинку туру «Магнат-МЕГУ» намагався дати бій одному з лідерів чемпіонату, «ЛАВІССУ». Здавалося, що перевага минулорічних чемпіонів не є такою впевненою, проте стабільність в кожній чверті дозволила «ЛАВІССу» збільшувати перевагу на протязі всього матчу і спокійно записати ще одну перемогу в свій актив – 94:70.