Женская кадетская сборная уступила Латвии

13.08.2011

У другому матчі Чемпіонату Європи (Дивізіон В) жіноча кадетська збірна України поступилася Латвії з рахунком 47-52 (9-12, 11-17, 15-11, 12-12).

Програвши першу половину гри, після великої перерви підопічні Леоніда Цая не зуміли ліквідувати розрив у рахунку, хоча за чотири хвилини до кінця, після двох поспіль триочкових кидків Наталії Скорбатюк, яка скоротила відставання нашої збірної до мінімуму – 45-46, були близькі до цього. Однак Кітія Лакса та партнерки перехопили ініціативу та довели матч до перемоги.

Наталія Скорбатюк, в активі якої 13 очок і 3 підбирання, стала найрезультативнішим гравцем української збірної. 12 очок і 4 передачі на рахунку Аліни Попової.

У суботу, 13 серпня, збірна України зіграє з Португалією. Початок матчу о 18:00 за київським часом.