Обзор и результаты 14-го тура чемпионата Ровенщины

11.02.2015

3 лютого

БК «Будсервіс» (Сарии) – БК «Волиньбаскет-КДЮСШ» (Луцьк) – 101:98 (18:31; 26:18; 26:23; 31:26)
Кращі бомбардири: Марков (25) – Шевченко (22).

4 лютого

ОСДЮШОР – БК «Волиньбаскет-КДЮСШ» (Луцьк) – 53:68 (7:13; 16:17; 21:20; 9:18)
Кращі бомбардири: Мисковець (11) – Глушко (18).

«F.L.A.S.H.» - «Магнат-МЕГУ» - 85:94 (15:22; 17:23; 28:23; 25:24)
Кращі бомбардири: Тищенко (24) – Рудик (23).

5 лютого

«Енергетик» (Нетішин) – «ЛАВІСС» - 61:80 (18:26; 18:4; 12:24; 13:26)
Кращі бомбардири: Тимощук (14) – Захожий (21).

«Baltik House» - БК «Будсервіс» (Сарни) – 62:73 (18:14; 17:16; 14:20; 13:21)

Кращі бомбардири: Сотник (18) – Білоус (27).

Черговий тур АБЛ порадував глядачів напруженими поєдинками там цікавими протистояннями практично між усіма командами. 3 лютого луцький «Волиньбаскет» відігрував пропущений матч з сарненським «Будсервісом». Матч дійсно видався цікавим. Приїхавши на гру потужним складом з кількома гравцями з вищолігівської команди, луцький колектив дав бій головному претенденту на чемпіонство і після першої чверті лідирував з різницею в 13 очок – 31:18. Такого не очікували сарненчани і в другій десятихвилинці почали скорочувати відставання та рятувати ситуацію. Зусиллями Маркова вони зменшують різницю до мінімуму – 46:47 перед великою перервою. В другій половині обидві команди демонструють доволі результативним баскетбол і вдало атакують з різних ситуацій, проте досвід і майстерність сарненської команди все таки переважає і на останніх хвилинах зустрічі вони виборюють таку потрібну перемогу – 101:98.

Наступного дня луцькі баскетболісти вже протистояли аутсайдеру чемпіонату – вихованцям рівненського ОСДЮШОР. В цій зустрічі вони впевнено та без особливих зусиль справилися з юними суперниками і записали перемогу в свій актив з рахунком 68:53. Після них цікавий поєдинок розіграли «Магнат-МЕГУ» та «F.L.A.S.H.». Перша половина пройшла за повного домінування «Магнату». Рудик та Коваль чудово розігрували атаки під кошиком, а Липін та Семенюк-Кондратюк атакували вдало із-за дуги. Після першої половини їхня перевага складала 13 очок – 32:45 і здавалося «F.L.A.S.H.» не зможе і цього разу зачепитися за перемогу. Проте в другій половині матчу ситуація змінилася і баскетболісти «F.L.A.S.H.» почали демонструвати агресивний баскетбол, скорочуючи відставання з кожною хвилиною. Переломний момент настав за 4 хвилини до закінчення матчу, коли баскетболісти «F.L.A.S.H.» вперше вийшли вперед – 78:76. В цей момент не справившись з емоціями один з флешівців отримує два технічних фола, що дає можливість «Магнату» вийти знову вперед. Магнатівці не втрачають свою нагоду і повертають собі лідерство, яке утримують аж до фінальної сирени – 94:85.

В четвер, 5 лютого, на майданчику зустрілися минулорічні фіналісти – «ЛАВІСС» та «Енергетик». Цього разу боротьби створити нетішинській команді не вдалося. Захожий чудово керував грою, вдало атакуючи та розігруючи атаки своєї команди. Вийнятком в матчі виглядала друга десятихвилинка, коли «Енергетик» зумів пропустити від суперника лише 4 очки і вирватися вперед перед великою перервою – 36:30. Проте друга половина показала, що це була прикра випадковість і «ЛАВІСС» зумів легко переломити хід поєдинку на свою сторону, здобувши доволі впевнену перемогу з різницею практично в 20 очок – 61:80. Заключним матчем туру було протистояння «Baltik House» та «Будсервіса». Чудово розпочали зустріч баскетболісти «Baltik House» і навіть тривалий відрізок часу займали лідируючу позицію. Проте сарненчани вже вкотре показали, що перемогти їх не так легко і в другій половині вони все таки змусили суперника частіше помилятися. Ініціатива швидка відійшла до гостей із Сарн і завдяки чудовій грі Білоуса цього дня, «Будсервіс» зумів закріпити свою перевагу і здобути чергову перемогу, яка закріпила їх на лідируючій позиції чемпіонату – 73:62.