Обзор и результаты 13-го тура чемпионата Ровенщины

4.02.2015

28 січня.

«F.L.A.S.H.» - БК «Волиньбаскет-КДЮСШ» (Луцьк) – 49:73 (13:20; 13:16; 13:11; 10:26).

Кращі бомбардири: Ошаровський (12) – Шевченко (21).

«Baltik House» - ОСДЮСШ – 86:72 (30:17; 19:18; 21:18; 16:19).

Кращі бомбардири: Дубнюк (17) – Самчук (23).

29 січня.

«Енергетик» (Нетішин) – «Будсервіс» (Сарни) – 72:80 (24:25; 15:8; 17:23; 16:24).

Кращі бомбардири: Роман (28) – Марков (35).

«Водник» НУВГП – «Магнат-МЕГУ» - 94:91 ОТ (24:27; 20:23; 18:14; 22:20; 10:7).

Кращі бомбардири: Стоноженко (29) – Коваль (29).

Видовищним видався черговий тур Аматорської баскетбольної ліги, який порадував глядачів доволі цікавими протистояннями. У першій зустрічі «F.L.A.S.H.» намагався дати опір вихованцям луцького баскетболу. Проваливши першу половину (26:36), флешівці додали в грі в третій чверті і скоротили відставання до мінімуму, зробивши ривок 11:2 – 37:38. Проте пресинг і грамотна гра суперника знову змінила хід поєдинку і «Волиньбаскет» повернув собі перевагу до кінця чверті – 39:47. В заключній десятихвилинці вони змусили «F.L.A.S.H.» часто помилятися в захисті і раз за разом оформляли очки у відривах, що допомогло впевнено вирвати перемогу – 73:49. У другому матчі цього ж дня «Baltik House» легко розправився з юними баскетболістами ОСДЮСШ. Вже у першій чверті Дубнюк і компанія розвалили захист юнаків і набрали 13 очок переваги, закріплюючи її на протязі кожної чверті. Трохи розслабившись в кінці зустрічі, «Baltik House» припустилися кількох помилок і дозволили баскетболістам ОСДЮСШ трохи скоротити відставання, що на загальний результат не вплинуло – 86:72 на користь «Baltik House».

Цікавим виявився четвер для любителів баскетболу. У першій зустрічі зустрілися сусіди турнірної таблиці та лідери чемпіонату нетішинський «Енергетик» та сарненський «Будсервіс». Як і очікувалося, на майданчику відбувалася справжня боротьба за кожен м’яч. У першій чверті з мінімальною перевагою на перерву пішли сарненські баскетболісти – 25:24.У другій чверті Роман почав активно атакувати з під кільця та цементувати захист, чим допоміг своїй команді вирватися вперед після першої половини – 39:33. Такий перебіг подій не влаштовував сарненчан і Марков вирішив взяти гру в свої руки. Неперевершена гра Сергія в другій половині дозволила «Будсервісу» спочатку зрівняти рахунок до кінця третьої чверті – 56:56, а згодом і вирватися вперед з доволі хорошим запасом. 35 очок Маркова і фінальна сирена фіксує перемогу сарненського «Будсервісу» з рахунком 80:72.

В заключному поєдинку туру команди подарували глядачам перший овертайм в новому році. «Водник» та «Магнат-МЕГУ» до останнього не могли вирішити, хто сильніший цього дня. У першій половині студенти НУВГП повільно розігрівалися і цим скористався «Магнат», відірвавшись вперед з невеликою різницею – 51:44. У третій чверті гра вже вирівнялася і підопічні Олега Сотника по трохи почали скорочувати відставання. Справжній бій почався в четвертій чверті, коли команди демонстрували хороший баскетбол і до останньої хвилини йшли на рівних. Можливість вирішити долю поєдинку без овертайму мав Роман Рудик, який при «-1», врятував команду від поразки, проте не зумів вирвати перемогу, реалізувавши лише один штрафний після порушення правил. В овертаймі себе чудово показав розігруючий «Водника» Стоноженко, який на останній хвилині взяв на себе ініціативу і реалізувавши кілька важливих штрафних, що допомогли його команді завоювати таку важливу перемогу – 94:91.

Таким чином, після 13 туру тільки 2 команди залишилися з 2 поразками – це «ЛАВІСС» та «Будсервіс». Одразу за ними розташувався «Енергетик», який поступився лідерською позицією сарненській команді після поразки.