Обзор и результаты 12-го тура чемпионата Ровенщины

26.01.2015

21 січня.

«Магнат-МЕГУ» - БК «Волиньбаскет-КДЮСШ» (Луцьк) – 85:94 (23:29; 27:28; 14:22; 21:15).

Кращі бомбардири: Коваль (27) – Шевченко (26).

«Baltic House» - «ЛАВІСС» - 62:93 (13:33; 14:20; 20:21; 15:19).

Кращі бомбардири: Дубнюк (19) – Чиж (29).

22 січня.

ОСДЮШОР – «Будсервіс» (Сарни) – 41:104 (10:33; 19:29; 6:16; 6:26).

Кращі бомбардири: Мисковець (12) – Шанюк (21).

«Водник» НУВГП – «Енергетик» (Нетішин) – 56:83 (13:27; 11:24; 20:18; 12:14).

Кращі бомбардири: Демчук (18) – Сачук (26).

Після місячної перерви нарешті відновився чемпіонат Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини, де команди відіграли 12 тур чемпіонату. Новий рік відкрили сусіди по турнірній таблиці «Магнат-МЕГУ» та гості з Луцька «Волиньбаскет». Амбітні і юні лучани чудово атакували та цього дня практично не промахувалися, що дозволило їм утримати перевагу в першій половині зустрічі (50:57) та закріпитися в третій чверті (64:79). Магнатівці оговталися лише в заключній десятихвилинці і почали скорочувати відставання, але гості зуміли утриматися і кількома важливими влучаннями в кінці зустрічі поставити крапку в матчі – 85:94 на користь Луцька. У другій зустрічі цього дня «ЛАВІСС» без проблем розібрався з «Baltic House». Вже у першій чверті відірвавшись на 20 очок завдяки чудовій грі Чижа, минулорічні чемпіони збавили темп та зуміли утримати впевнену перевагу до фінальної сирени – 93:62.
Наступного дня сарненський «Будсервіс» не зустріч опору зі сторони юних вихованців ОСДЮШОР і легко розгромив суперника з різницею в 63 очки – 104:41, ще раз показавши свій потенціал. Заключний матч туру розігрували студенти НУВГП та баскетболісти нетішинського «Енергетика». Фаворит зустрічі «Енергетик» чудово розпочав гру і швидко захопив ініціативу – 27:13 вже після першої чверті. У другій чверті Сачук і компанія продовжили домінувати на майданчику і різниця сягала вже 27 очок після першої половини – 51:24. У другій половині матчу «Енергетик» збавив оберти і дав змогу пограти запасним гравцям, що дало змогу водникам позмагатися і втримати принаймні таку різницю. Матч закінчився впевненою перемогою нетішинської команди з рахунком 83:56.
Таким чином, в лізі продовжують лідирувати одразу дві команди – «ЛАВІСС» та «Енергетик», які в своєму активі мають по 9 перемог в 11 мачтах.