Sport Toto World Cup. Турция - Украина 69:65 ОТ

12.08.2011

Sport Toto World Cup. Турция - Украина 69:65 ОТ (11:12, 27:11, 12:21, 8:14, 11:7)
Турция: Онан (9), Тунчери (2), Туркоглу (8+5 подборов), Ильясова (3+7 подборов), Саваш (5+5 подборов+2 блок-шота), Акьол (13), Эрмиш (4), Арслан (6), Кантер (7+6 подборов), Прелдзич (4), Алдемир (8+7 подборов)
Украина: Буртт (15+6 передач), Забирченко (6 подборов), Пустозвонов (6), Печеров (18+15 подборов), Кравцов (8+11 подборов+5 блок-шотов), Кольченко (1), Лукашов (7), Фесенко (7+4 подбора), Салтовец (), Козлов (3), Липовый

Германия — Сербия 59-58
Германия: Бенцинг (12), Хаманн (6), Шультце (3+5 подборов), Шаффарчик (7), Ягла (4) - старт, Гербер, Шветхайм (6), Плейсс (9+7 подборов), Высоцки (5), Цвайнер, МакНотон (7), Штайгер
Сербия: Тепич (6), Рашич (3), Маркович (10+7 подборов+6 передач), Саванович (4), Милосавлевич (6) - старт, Паунич (2), Бьелица, Кешель, Перович (10+6 подборов), Мачван (6), Марьянович (11)

У першому матчі міжнародного турніру Spor Toto World Cup 10 національна збірна України поступилася віце-чемпіонам світу в овертаймі. Рахунок 69-65 (11-12, 27-11, 12-21, 8-14, ОТ 11-7) на користь Туреччини, яка доволі непереконливо розпочала гру. На старті поєдинку українці виглядали фізично міцнішими та, незважаючи на потужну передню лінію суперника, перегравали турків під кільцями, вигравши дебютну чверть із мінімальним рахунком 12-11. Однак у другій десятихвилинці господарі турніру перехопили ініціативу, повівши за підсумками першої половини з рахунком 38-23.

У дебюті другої половини гри Олексій Печеров і Стівен Буртт організували ривок збірної України, завдяки якому до середини третьої десятихвилинки підопічні Майка Фрателло скоротили відставання до двох пунктів. Однак помилки та втрати завадили українцям розвинути успіх, навпаки – турецькі баскетболісти збільшили розрив у рахунку. Втім, у четвертій чверті на паркеті знову домінувала збірна України, а за хвилину до її кінця Олексій Печеров пострілом із-за дуги зрівняв рахунок – 58-58, перевівши гру в овертайм. Українці, які протягом періоду дозволили суперникам здобути лише 8 очок, мали шанс вирвати перемогу, однак триочкова спроба Дмитра Забірченка, як і добивання наших «бігменів», виявилася невдалою.

Долю матчу вирішили два поспіль дальні влучання Ендера Арслана та Омера Онана, які менше ніж за хвилину до фінальної сирени встановили рахунок 67-61. Відіграти відставання за час, що залишився, українці, незважаючи на дальній постріл Стівена Буртта, не зуміли, поступившись грізному супернику 65-69.

Найрезультативнішим гравцем у складі збірної України став Олексій Печеров, на рахунку якого 20 очок і 4 підбирання. Стівен Буртт відзначився 15 очками, 6 передачами та 5 підбираннями. 8 очок і 5 підбирань в активі В’ячеслава Кравцова.

В іншому, не менш напруженому поєдинку Німеччина з мінімальною перевагою 59-58 перемогла Сербію. Саме із сербами збірна України проведе наступну гру, яка відбудеться у п’ятницю, 12 серпня.