Женская юниорская сборная потерпела поражение от Словакии

11.08.2011

У черговому матчі за 13-16 місця Чемпіонату Європи жіноча юніорська збірна України зазнала поразки від Словаччини з рахунком 54-65 (10-15, 13-21, 18-21, 13-8).

Словацькі баскетболістки домінували на паркеті протягом майже всієї гри, здійснивши вирішальний ривок у другій десятихвилинці, за підсумками якої підопічні Ірини Нагорної поступалися суперницям з рахунком 23-36. До честі українок, у заключній чверті вони спробували переломити хід гри на власну користь. Однак часу на те, щоб виправити ситуацію, в Олександри Чек, яка із 17 очками та 6 підбираннями стала найкращим гравцем матчу у складі збірної України, та її партнерок не залишилося.

Дабл-даблом відзначилася Міріам Уро-Ніле, на рахунку якої 11 очок, 10 підбирань і 3 перехоплення. Людмилі Науменко до подібного досягнення не вистачило одного зібраного відскоку – 11 очок + 9 підбирань.

У п’ятницю, 12 серпня, після денної перерви, команди, що змагаються за 13-16 місця, продовжать боротьбу та зіграють ще одне коло. Найближчими суперницями українок будуть баскетболістки Литви. Початок матчу о 13:30 за київським часом.