БК «Будсервіс» (Сарни) – «ЛАВІСС» - 64:80 (19:24; 19:22; 19:20; 7:14).

Кращі бомбардири: Шанюк (21) – Захожий (24), Кісільчук (24).

«Магнат-МЕГУ» - «Енергетик» (Нетішин) – 65:74 (18:16; 16:17; 16:17; 15:24).

Кращі бомбардири: Коваль (23) – Сачук (21).

«ОСДЮШОР» - «Водник» НУВГП – 60:72 (14:24; 13:17; 20:13; 13:18).

Кращі бомбардири: Приступа А. (19) – Міхай (18).

«F.L.A.S.H.» - «Baltik House» - 64.95 (18:24; 16:31; 16:11; 17:29).

Кращі бомбардири: Дубнюк (26) – Зазулевич (20).

Без перерви одразу розпочали друге коло команди Рівненської АБЛ. Не відбулося без змін в складах команд. Більшість змін торкнулися команди «F.L.A.S.H». Зюріков перейшов в «Магнат», а Федорчук до ОСДЮШОР. Склад «F.L.A.S.H поповнив Тищенко, який прийшов з «ЛАВІССа». З «Енергетика» до «Baltik House» перейшов ветеран рівненського баскетболу Кіба, ряди «ЛАВІССа» поповнив в минулому магнатівець Марунько. «Енергетик» ддодав до свого складу Поліщука.

Одразу в першому ж матчі зустрілися лідери турнірної таблиці – «ЛАВІСС» та «Будсервіс». Сарненська команда завдяки 2 поразками «ЛАВІССа» в кінці першого коли змогла вирватися на першу позицію і цього разу вони мали підтвердити свої амбіції особисто з минулорічним чемпіоном. «ЛАВІСС» чудово приготувався до матчу і показав справжній чемпіонський характер, впевнено обігравши суперника в усіх четвертях. Перемога над головним конкурентом ще раз показала, що поразки «ЛАВІССа» скоріше за все були винятком і вони не збираються більше повторяти таких помилок – 80:64 на користь команди Захожого. У другій зустрічі цього ж дня «Енергетик» випробував на міцність «Магнат». Персональний «бій» відбувся між двома центровими Ковальом та Сачуком. Персональну дуель виграв перший, проте загальну перемогу команді приніс другий. Три чверті команди провели на рівних і демонстрували змістовний баскетбол, проте «Магнат» не зумів втримати суперника в четвертій десятихвилинці і припускав занадто багато помилок, щоб зачепитися за перемогу – 65:74 на користь «Енергетика».

Другого дня відносини між собою вирішували студенти та школярі. Знову сильнішими виявилися підопічні Олега Сотника, проте цього разу вихованцям ОСДЮШОР вдалося трохи поборотися і навіть виграти одну чверть, проте це не вплинуло на результат – 72:60.

Заключний матч відбувся між «F.L.A.S.H» та «Baltik House». Інтриги створити не вдалося, на рівень потужніший суперник за «F.L.A.S.H» легко розправився з ними, які виступали навіть не в повному складі, тому стали легкою добичею для «Baltik House» - 95:64.
Таким чином, після початку другого кола одразу три команди мають однакову кількість очок – «ЛАВІСС», «Будсервіс» та «Енергетик».