Обзор и результаты 8-го тура чемпионата Ровенщины

1.12.2014

26 листопада.

БК «Волиньбаскет-КДЮСШ» (Луцьк) - БК «Енергетик» (Нетішин) - 54:82 (5:26; 21:20; 14:24; 14:12).

Кращі бомбардири: Поляков (16 очок) - Роман (26).

ОСДЮШОР - БК «Магнат-МЕГУ» - 92:103 (20:25; 22:25; 26:35; 24:18).

Кращі бомбардири: Приступа А. (20) - Рудик (42).

27 листопада.

БК «F.L.A.S.H» - БК «Будсервіс» (Сарни) - 73:97 (17:27; 22:26; 16:22; 18:22).

Кращі бомбардири: Зюріков (15) - Бартош (28).

БК «Водник» НУВГП - БК «ЛАВІСС»- 88:85 (26:20; 23:20; 14:24; 25:21).

Кращі бомбардири: Міхай (29) - Захожий (24).

Команди аматорської ліги розіграли перед останній тур першого коли і тут не обійшлося без сенсацій. Першого дня цілком прогнозовано перемогли фаворити. У зустрічі між гостями з Луцька та Нетішина сильнішими виявилися енергетики, які розгромивши суперника в першій чверті, домінували до останньої хвилини і здобули впевнену перемогу з рахунком 82:54. У другій зустрічі вихованці ОСДЮШОР змогли добре організувати атаку своєї команди і набрали найбільшу кількість очок за сезон для своєї команди, проте неперевершена гра Романа Рудика з «Магната» перекреслила усі рекорди юнаків – 103:92 і 42 пункти від Рудика.

Наступного дня один з лідерів чемпіонату «Будсервіс» зустрічався з аутсайдером - «F.L.A.S.H». Спокійно та впевнено лідируючи на протязі всієї гри сарненські баскетболісти записали до свого активу чергову перемогу, а Іван Бартош цього дня нагадав усім, що ще рано забувати його майстерність – 28 очок від Бартоша та перемога 97:73. Найцікавішим матчем туру було протистояння студентів НУВГП та лідера чемпіонату «ЛАВІССа». «Водник» доволі несподівано вирвався в першій половини вперед і на велику перерву команди пішли за рахунку 49:40. Такий перебіг подій не сподобався Захожому і він зумів організувати свою команду на третю чверть, після якої вже «ЛАВІСС» вирвався вперед – 63:64.

Чудова гра цього дня від Міхая допомогла підопічним Олега Сотника зібрати всі свої сили і сенсаційно завдати першої поразки «ЛАВІССу» в чемпіонаті – 88:85. Цей матч ще раз підтвердив, що Рівненська АБЛ є доволі непередбачуваною лігою і в кожній зустрічі потрібно викладатися на максимум, щоб не пропускатися таких прикрих поразок.