Обзор и результаты 7-го тура чемпионата Ровенщины

25.11.2014

19 листопада.
БК «Магнат-МЕГУ» - БК «Будсервіс» (Сарни) – 90:109 (21:31; 32:26; 16:27; 21:25).
Кращі бомбардири: Липін (29) – Білоус (34).

БК «Baltic House» - БК «Енергетик» (Нетішин) - 72:81 (18:18; 19:19; 18:17; 17:27).

Кращі бомбардири: Дубнюк (23) – Тимощук (27).

20 листопада.
БК «Волиньбаскет-КДЮСШ» (Луцьк) - БК «Водник» НУВГП – 60:57 (21:15; 9:5; 14:21; 16:16).

Кращі бомбардири: Поляков (15) – Стоноженко (21).

БК «F.L.A.S.H» - БК «ЛАВІСС» - 70:94 (11:24; 20:27; 18:31; 21:12).

Кращі бомбардири: Федорович (18) – Кісільчук (23).

Нарешті закінчилася майже місячна перерва в Аматорській лізі Рівненщини і команди змогли продовжити змагатися на майданчиках Рівного за звання кращого. У сьомому турі сюрпризів не сталося і фаворити здобули свої перемоги. Першого дня незважаючи на чудову гру Тараса Липіна, «Магнат» не зумів протистояти на рівних сарненському «Будсервісу». Кращий бомбардир ліги та сарненчан Микола Білоус знову був на висоті і показував відмінний баскетбол, допомігши своїй команді впевнено перемогти суперника – 109:90. У другій зустрічі “Baltik House” намагався перемогти нетішинський «Енергетик». Три чверті на майданчику точилася неймовірна боротьба за кожен м’яч і перед фінальною десятихвилинкою на табло була мінімальна перевага “Baltik House” – 55:54. Проте втриматися до кінця зустрічі не вдалося і «Енергетик» в четвертій чверті просто розбомбив захист суперника і переміг з різницею в 9 очок – 81:72.

Настпного дня не без проблем лучани змогли розібратися з студентами НУВГП. По ходу першої чверті гості вели 10-ма очками. Після великої перерви Олег Сотник знайшов потрібні слова для своїх підопічних і в третій чверті ініціатива перейшла до рівненських студентів. Їм вдалося скоротити відставання до 3 очок і отримати чудовий шанс на перемогу. Проте в заключній десятизвилинці дотиснути суперника не вдалося і переможцями з поєдинку вийшли баскетболісти «Волиньбаскета» - 60:57. Закривали тур лідер та аутсайдер чемпіонату – «ЛАВІСС» та «F.L.A.S.H». Впевнене домінування минулорічного чемпіона тривало три чверті і вже в кінці, трохи розслабившись, «ЛАВІСС» дав можливість супернику знайти свою гру і трохи покращити своє становище в черговій поразці, скоротивши відставання на 9 очок. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «ЛАВІССа» з рахунком 94:70.

Після семи турів «ЛАВІСС» продовжує очолювати турнірну таблицю, на одну поразку більше у «Будсервіса», який буде намагатися скласти конкуренцію минулорічному чемпіону.