Обзор и результаты 6-го тура чемпионата Ровенщины

3.11.2014

29 жовтня.

БК «Волиньбаскет-КДЮСШ» (Луцьк) - «Baltic House» - 59:84 (12:17; 11:18; 24:24; 12:25).

Кращі бомбардири: Швагринський (15) – Ковалевський (23).

«Магнат-МЕГУ» - «ЛАВІСС» - 74:90 (16:31; 23:13; 11:21; 24:25).
Кращі бомбардири: Коваль (29) – Герасимчук (19), Кузьмінець (19).

30 жовтня.

ОСДЮШОР - «Енергетик» (Нетішин) - 41:66 (4:15; 15:18; 6:17; 16:16).

Кращі бомбардири: Приступа І. (10) – Сачук (10).

«F.L.A.S.H» - «Водник» НУВГП – 71:72 (13:18; 13:22; 18:10; 27:22).

Кращі бомбардири: Ошаровський (23) – Берук (20).

Перед кілька тижневою паузою в Рівному відбувся 6 тур Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини. Практично всі матчі проходили за повною переваги одної з команд.

Першого дня «Волиньбаскет» не змогли не рівних протистояти «Baltik House» і за поєдинок не змогли виграти жодної чверті. Знову на висоті матч провів Ковалевський, який кожного разу нагадує, що недарма має за собою такий досвід. 23 очки від В’ячеслава і «+25» для «Baltik House» - 84:59. У другому матчі цього ж дня «Магнат» трохи чинив опір одноосібному лідеру чемпіонату та минулорічному чемпіону «ЛАВІССу». Після проваленої першої чверті (16:31) в другій десятихвилинці завдяки чудовій грі Коваля «Магнат» скоротив відставання на 10 очок – 39:44. Такий перебіг подій не дуже сподобався команді Захожого і в великій перерві вони зробили певні висновки і повернули собі попередню перевагу вже в третій чверті – 50:65 на користь «ЛАВІССа». Заключна десятихвилинка була формальністю і пройшла на рівних, що не результат не вплинуло, «ЛАВІСС» переміг з рахунком 90:74, показавши усім, що поки що їм немає рівних в цій лізі.

В четвер, в спортзалі НУВГП пройшли інших два матчі, де аутсайдери намагалися захопитися за першу перемогу. І якщо в першій зустрічі у ОСДЮШОР не було шансів на такий подвиг проти «Енергетика» (перемога нетішінців з рахунком 66:41), то після них справжню інтригу створили «F.L.A.S.H». Їхнім суперником цього разу були студенти «Водника». Перша чверть розпочалася за кількох вдалих атак «F.L.A.S.H», проте потім підопічні Олега Сотника перехопили ініціативу і вийшли вперед – 18:13 на їхню користь після першої чверті. В другій десятихвилинці водники продовжили вдало атакувати і збільшили перевагу до 14 очок – 40:26. Здавалося, що ситуація не зміниться, проте «F.L.A.S.H» думали інакше. Свою гру знайшов цього дня Ошаровський, який влучно завершував атаку за атакою, що допомогло не тільки скоротити відставання, але й вийти вперед в четвертій чверті. Останніх кілька хвилин команди грали на рівних і вперед виходила то одна то друга команда. За 6 секунд до кінця атаку мали ще «F.L.A.S.H», проти прикра втрата не дала їм можливості виконати кидок і перемогу здобули баскетболісти «Водника» - 72:71.
Таким чином, після 6 турів без поразок залишається лише одна команда - «ЛАВІСС». Слідом за нею з однаковими результатами йдуть «Енергетик» та «Baltik House».