Обзор и результаты 4-го тура чемпионата Ровенщины

28.10.2014

22 жовтня.

БК «Волиньбаскет-КДЮСШ» (Луцьк) - «F.L.A.S.H» - 72:50 (13:17; 20:8; 19:11; 20:14).

Кращі бомбардири: Швагринсьий (24) – Федорович (12).
ОСДЮШОР - «Baltic House» - 78:91. Кращі бомбардири: Приступа А. (15) – Дубнюк (32)

23 жовтня.

БК «Будсервіс» (Сарни) - «Енергетик» (Нетішин) – 85:76 ОТ (22:24; 10:18; 23:18; 14:9; 16:7).

Кращі бомбардири: Марков (25), Литвиненко (25) – Волошин (19).

«Магнат-МЕГУ» - «Водник» НУВГП – 73:60 (14:12; 21:17; 21:12; 17:19).

Кращі бомбардири: Королюк (27) – Пантюх (22).

Пройшов черговий тур Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини, який подарував кілька цікавих та видовищних матчів. Першого дня інтриг не спостерігалося. «F.L.A.S.H» мав змогу зачепитися за першу перемогу в чемпіонаті, проте сил їм вистачило лише на першу чверть – 17:13. В другій десятихвилинці гості з Волині почали пресингу вати суперника і це дало свої результати – 20:8 та 33:25 після першої половини на користь «Волиньбакет». У другій половині лучани лише додали в атаці і чудово справилися з завданням на гру – перемога з рахунком 72:50. В другому матчі цього ж дня ОСДЮШОР не зумів протистояти на рівних «Baltik House». Досвід екс-пульсарівців та особливо чудова гра Дубнюка допомогли здобути впевнену перемогу з рахунком 91:78.

Найцікавіше відбувалося в четвер, коли на майданчику зустрілися гості з Сарн та Нетішина. Два потужних колективи показали справжній баскетбол, порадувавши всіх глядачів неймовірним видовищем. Перша половина пройшла за переваги «Нетішина», який повільно набирав оберти і в другій чверті досягнув відриву в 10 очок – 32:42. Проте після великої перерви сарненчани взялися за справу на повних оборотах і почали повільно, але впевнено скорочувати відставання. Швидкий та ефективний Марков встигав всюди і знаходив шляхи до кошика суперника, а Литвиненко добре відігравав під щитами, що допомогло скоротити відставання і до кінця четвертої чверті зрівняти рахунок – 69:69. Нокаутувавши суперника на емоційному рівні, «Будсервіс» в піднесеному настрої відіграли овертайм на одному подиху і здобули важливу перемогу – 85:76.

В заключному матчі туру «Водник» намагався обіграти «Магнат», проте неперевершена гра Королюка цього дня не дала змогли студентам зачепитися і створити бодай інтригу в матчі – 73:60 на користь «Магната» після фінальної сирени.