БК «Волиньбаскет-КДЮСШ» (Луцьк) – ОСДЮШОР – 83:64 (19:21; 19:15; 20:15; 25:13).
Кращі бомбардири: Приступа В. (26 очок) – Приступа А. (19 очок).

«ЛАВІСС» - БК «Енергетик» (Нетішин) - 79:74 (26:16; 15:22; 25:18; 13:18).
Кращі бомбардири: Кісільчук (30) – Петрук (22).

16 жовтня.

БК «Будсервіс» (Сарни) - БК «Baltic House» - 77:73 (25:17; 21:15; 17:27; 14:14).
Кращі бомбардири: Білоус (24) – Ковалевський (23).

БК «Магнат-МЕГУ» - «F.L.A.S.H» - 79:64 (13:12; 23:14; 19:13; 24:25).
Кращі бомбардири: Рудик (21) – Ошаровський (11).

Минулого тижня на майданчиках Рівного знову відбулися баталії Аматорської баскетбольної ліги, де сильніші намагалися довести на справі свої амбіції. Першого дня гості з Луцька нарешті здобули довгоочікувану перемогу. Програвши перших два матчі на останніх секундах, в зустрічі проти вихованців рівненського ОСДЮШОР вони зустріли опір лише в першій чверті, проте змогли з цим впоратися і спокійно обіграти суперника до фінальної сирени – 83:64. У другому матчі цього ж дня зустрілися минулорічні фіналісти і була цікаво поспостерігати, як в новому складі «Енергетик» буде змагатися з діючим чемпіоном. В першій чверті чудовий ривок зробили баскетболісти «ЛАВІССа» і забезпечили одразу собі перевагу в 10 очок – 26:16. Але в другій чверті енергетикам вдалося перехопити ініціативу і завдяки зусиллям Петрука скоротити відставання до 3 очок – 38:41. Після великої перерви «ЛАВІСС» повертається на майданчик змотивований і швидко повертає перевагу до попередньої різниці в 10 очок. Заключна десятихвилинка проходить в запеклій боротьбі, але наздогнати суперника «Енергетику» не вдається – 79:74 на користь «ЛАВІССа».

Наступного дня також одна із зустрічей пройшла в напруженій боротьбі. Сарненський «Будсервіс» зустрів іншого достойного суперника, який не збирався легко здаватися - «Baltic House». Впевнено розпочавши матч, в першій половині Сарни мали перевагу в 14 очок і можливо вирішили, що перемога майже в руках – 46:32. Але вже в третій десятихвилинці майстри спорту Дубнюк та Ковалевський нагадали супернику про свою майстерність і скоротили відставання до 4 очок, а в четвертій чверті навіть вийшли вперед на якусь хвилину. Але дотиснути суперника їм таки не вдалося, хороша гра центрових «Будсервіса» не дала змогли «Baltic House» вхопитися за перемогу і фінальна сирена зафіксувала перевагу Сарн - 77:73. В останньому матчі туру несподіванок не сталося, «Магнат-МЕГУ» зумів переграти «F.L.A.S.H», лише в першій чверті маючи проблеми з суперником - 13:12. Відірвавшись в другій чверті, друга половина взагалі пройшла за повної переваги магнатівців і боротьба в заключній чверті вже нічого не вирішувала – 79:64 на користь «Магнат-МЕГУ».

Таким чином, після 4 турів тепер ми маємо лише одного лідера в турнірній таблиці – «ЛАВІСС». По 3 перемоги мають «Енергетик» та «Будсервіс».