Женская кадетская сборная Украины провела спарринги с Польшей

2.08.2011

За попередньою домовленістю спаринг партнерками українок в ці дні мали стати дівчата з Білорусі, але через кризу кадетська збірна цієї країни знялася з першості Європи, тож аби не лишати наших кадеток без ігрової практики перед офіційними стартами ФБУ і тренерський штаб команди запросили польок. Перша гра відбулася 31 липня і закінчилася з рахунком 61:65 не на нашу користь. 01.08 відбувся повторний поєдинок команд і проходив він у гострій боротьбі кількість змін лідера за гру сягнула 8, стільки ж разів рахунок був рівним по ходу матчу і зрештою жодній команді так і не вдалося відірватися більше ніж на 8 пунктів.

Польки, які мали відчутну перевагу у зрості, були переконливішими на щитах, зібравши за матч 50 відсткоків. Наші більш ретельно розігрували м’яч і мали кращій відсоток влучань, щоправда у четвертій чверті обидві команди стали застосовувати більш жорсткий захист і результативність відчутно впала, за 3 хвилини до кінця рахунок був рівними, але у завершенні поєдинку дався взнаки більший досвід суперниць і перевага в атлетизмі, за останніх 80 секунд вони не дали здобути господаркам майданчику жодного очка і вирвали перемогу. Наприкінці гри числа на табло повністю повторили результат першого дня 61:65. Третій поєдинок товариської серії відбудеться 02.08 у СК Меридіан.

Україна - Польща 61:65 (18:21, 14:14, 20:21, 9:9)
Україна: 6.Світлана Киричок 18 + 10 підбирань, 5.Анастасія Шепель 14 + 4 підбирання, 4.Аліна Попова 8 + 2 перехоплення, 27.Анастасія Половинка 4 + 3 перехоплення, 17.Оксана Чебенєєва 4 + 3 підбирання, 39. Ірина Жмурко 3 + 3 підбирання.
Польща: Станкєвич 17 + 2 перехоплення, Дурай 13 + 3 підбирання, Теленга 10 + 7 підбирань, Побози 5 + 13 підбирань.