Юниорская мужская сборная Украины преодолела Финляндию

30.07.2011

У черговому матчі за 13-16 місця юніорського Чемпіонату Європи збірна України здобула важливу перемогу, здолавши Фінляндію з рахунком 75-52 (20-18, 14-18, 19-10, 22-6).

Дабл-дабли Володимира Геруна та Клима Артамонова, а також результативна гра їх партнерів допомогли збірній України вдруге обіграти збірну Фінляндії. Після першої половини, яка для підопічних Дмитра Маркова складалася дуже непросто, здавалося, що повториться сценарій попередньої зустрічі, яку, нагадаємо, українці виграли лише в овертаймі. Однак потужний ривок у третій чверті (19-10) і тотальна перевага протягом десяти заключних хвилин (22-6) дозволили нашій команді відсвяткувати переконливу перемогу.

Четвертий дабл-дабл на турнірі (23 очка + 14 підбирань + 5 блок-шотів) дозволив Володимиру Геруну повернутися до п’ятірки найрезультативніших гравців молодіжного Євробаскету. Відзначимо й 15 очок, 11 передач, 7 перехоплень і 3 підбирання Клима Артамонова. На рахунку Олександра Фурса 10 очок, 9 підбирань і 3 перехоплення. По 10 очок на свій рахунок також записали Ілля Жуковський і Андрій Кобець.

У неділю, 31 липня, збірна України проведе свій останній на турнірі матч проти команди Чехії. Початок о 18:45 за київським часом.