Мужская кадетская сборная стартовала на чемпионате Европы

28.07.2011

Чоловіча кадетська збірна України (U16) стартувала на Чемпіонаті Європи з поразки, поступившись у першому матчі групового раунду команді Франції з рахунком 56-71 (17-12, 8-26, 19-16, 12-17).

Незважаючи на результативну гру Ігоря Бояркіна та дабл-дабл Владлена Бережного, збірна України зазнала поразки від команди Франції. Після вдало проведеної дебютної чверті підопічні Станіслава Медведенка провалили наступну десятихвилинку, зумівши здобути лише 8 очок і поступаючись перед великою перервою 25-38. Демонструючи значно кращий відсоток реалізації триочкових (10/29 проти 2/14) та штрафних (9/13 проти 10/23), французи довели матч до перемоги.

На рахунку Ігоря Бояркіна 19 очок, 7 підбирань, 6 перехоплень і 4 передачі. Владлен Бережний відзначився 16-ма очками та 10-ма підбираннями. По 5 очок здобули Андрій Харчинський і Данило Іскаков.

У п’ятницю, 29 липня, збірна України зіграє з Латвією. Початок матчу о 21:15 за київським часом.