Мужская юниорская сборная уступила Греции

26.07.2011

Чоловіча юніорська збірна України розпочала матчі за 13-16 місця з поразки, поступившись Греції з рахунком 67-93 (21-21, 12-25, 18-14, 16-33).

Результативна гра Володимира Геруна, котрий, незважаючи на не надто втішні результати команди, перебуває в трійці найкращих бомбардирів молодіжного Чемпіонату Європи, не допомогла збірній України здобути перемогу над Грецією. У складі суперника знайшлися свої герої – Гіаннуліс Ларендзакіс і Аполлон Делігеоргіс, які здобули 51 очко на двох, реалізувавши 9/11 триочкових кидків, майже вдвічі більше, ніж уся збірна України. Ключовою в матчі стала друга чверть, після якої перевага греків становила 13 пунктів. Після великої перерви команда Дмитра Маркова спробувала виправити становище, відігравши 4 очка, однак провал українських юніорів у заключному періоді позбавив їх будь-яких надій на перемогу.

Україна: Володимир Герун – 23 очка + 7 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення, Данило Зуйков – 12 очок + 3 підбирання + 2 передачі, Клим Артамонов – 10 очок + 4 підбирання + 3 передачі, Анатолій Шундель – 9 очок + 3 перехоплення + 2 підбирання, Олександр Фурс – 8 очок + 5 підбирань + 5 перехоплень + 2 передачі.

В іншому матчі групи Фінляндія поступилася Чехії з рахунком 55-72.

У вівторок, 26 липня, збірна України зіграє з фінами. Початок матчу о 16:45 за київським часом.