УСЛ 3х3: 3 августа в Черновцах состоялся турнир "BC Striba Cup"

5.08.2014

3 серпня в Чернівцях пройшов відбірковий етап Української Стрітбольної Ліги 3х3 "BC Striba Cup". Турнір зібрав команди з Чернівців, Львова, Івано-Франківська, Рівного, Богородчан, Микулинців, Снятина. Сторожинця, Кам'янця-Подільського.

Змагання проводилися в двох категоріях: відбірковий чоловічий та рейтинговий юнацький турніри.

Результати турніру УСЛ 3х3 "BC Striba Cup"

Також в рамках турніру було проведено конкурс триочкових кидків. Перемогу святкував Євген Анісей (команда "Зігізмунд").

Юнацька категорія (U-16)

В юнацькій категорії грали 7 команд.

Бронзові нагороди виборола місцева команда "Зігізмунд": Анісей Євген, Нацюк Станіслав, Базилев Никита, Халус Максим.

Другими стали "Пивомани" (Львів): Микола Несущій, Еніс Джаляль, Артем Сладюк.

Чемпіони юнацького турніру - команда "Богородчани" з одноіменного міста: Роман Барложецький, Віталій Рудинський, Михайло Сидорів.

Чоловіча категорія

В старшій чоловічій категорії 22 команди боролися за право грати у Фіналі УСЛ 3х3 2014.

Бронзу виборола місцева команда "Чіка і Ко"Чикалюк Руслан, Яремій Роман, Майсурадзе Давид, Федоряк Василь.

Друге місце посіла "Лавісс 2" (Рівне): Єжов Станіслав, Чорнолоз Степан, Чиж Василь, Захожий Олександр.

Переможці чоловічого турніру - команда "Лавісс" з Рівного: Нєволін Дмитро, Шемосюк Ілля, Кузьминець Юрій, Марков Сергій.

Віце-чемпіони чоловічого турніру отримують право грати у Фіналі УСЛ 3х3 2014. Іншим командам нараховуються очки рейтингу УСЛ 3х3.

Організатори висловлюють подяку партнерам та спонсорам: БК "Стріба", sportbuk.com, Спорт для всіх, UkrDealing, Ліга Монстрів, бренду РЕАК.

Добавил: USL3X3