УСЛ 3х3: 14 июня в Тернополе состоялся турнир "Ternopil Cup"

17.06.2014

14 червня в Тернополі відбувся дебютний відбірковий етап Української Стрітбольної Ліги 3х3 "Ternopil Cup".

Приємний сюрприз організаторам приготували учасники. 42 команди з Тернополя, Гусятина, Івано-Франківська, Рівного, Моршина, Львова, Чорткова, Богородчан, Болехова, Чернівців, Микулинців, Золочева змагалися за право грати в Фіналі УСЛ 3х3.

Результати турніру УСЛ 3х3 "Ternopil Cup"

Турнір U-18

У категорії до 18 років місця розподілилися наступним чином:

Бронзу завоювали юнаки з команди "THP" (Тернопіль): Жлобіцький Юрій, Озимко Андрій, Гонтарук Роман.

Срібним призером стала команда "Sickx treme" (Тернопіль + Коломия): Шторх Віктор, Булаєв Євген, Згуровський Артур.

Чемпіони юнацького рейтингового турніру УСЛ 3х3 - команда "Snoop & Co" (Тернопіль): Рудницький Антон, Бліндар Сергій, Камзьол Кирило, Опришко Максим.

Усі команди юнацького турніру отримують залікові очки рейтинга УСЛ 3х3.

Чоловічий турнір

У старшій категорії боротьба за призові місця точилася без представників місцевого стрітболу.

Команда "Пасажири" (Коломия) в матчі за третє місце обіграла суперників в одне кільце та здобула бронзу.

Склад призерів: Торбенко Олександр, Вінтоняк Віталій, Стефанюк Роман, Давід Майсурадзе.

Срібло дісталося команді "Лавісс" (Рівне): Кучик Сергій, Кузьминець Юрій, Марков Сергій.

Чемпіонами турніру "Ternopil Cup" стали хлопці з команди "Пасаж" (Івано-Франківськ): Романиця Андрій, Добренький Євген, Рожак Іван, Спиридонов Денис.

Переможці отримують право грати в Фіналі УСЛ 3х3. Всім командам нараховуються очки рейтинга УСЛ 3х3.

Організатори висловлюють подяку партнерам і спонсорам: UkrDealing, Ліга Монстрів, Федерація баскетболу м. Києва.

Добавил: USL3X3