Юниорская сборная победила Беларусь третий раз подряд

16.07.2011

На третій спаринг проти білорусів тренер української юнацької збірної Дмитро Марков випустив експериментальний склад. Більше ігрового часу, ніж зазвичай, отримали Сергій Загреба (№12), Крістіан Луговцов (№26), Ілля Жуковський (№36), Володимир Піщіков (№24), Володимир Шевченко (№42). Лідери команди у попередніх матчах Володимир Герун, Клим Артамонов, Андрій Кобець, Олександр Фурс, Данило Зуйков відпочивали.

Сказати, що гравці умовного резерву виправдали сподівання тренера, мабуть, було б перебільшенням. Першу чверть українці програли -6, і до великої перерви виправити становище не вдавалося. Дмитро Марков продовжував експеримент, тримаючи на лаві запасних основу команди. Перевага білорусів сягала 12 очок. І на другу половину тренер, не бажаючи програвати домашній матч, випустив спочатку Клима Артамонова та Андрія Кобця. У підсумку Артамонов (№15) за 21 хвилину ігрового часу здобув 27 очок, реалізувавши три з трьох триочкових та сім із дев’яти двочокових спроб. В останні хвилини українцям вдалося вийти вперед, але перед завершальною атакою білорусів, наша перевага складала лише 2 пункти. Втім, суперникам не вдалося реалізувати триочковий, і рахунок 85:83 лишився останточним .

Анатолій Шундель 2 очки + 3 підбирання

Нагадаємо, юніорська збірна України на початку наступного тижня вирушає до Вроцлава (Польща), де 21 липня стартує чемпіонат Європи U-18. Нашими суперниками по групі D будуть збірні Литви, Італії та Росії. Розклад матчів першого групового турніру:

21 липня УКРАЇНА – Литва 19:00
22 липня Росія – УКРАЇНА 16:45
23 липня УКРАЇНА – Італія 14:30