Женская молодежная сборная Украины разгромила Италию

16.07.2011

Жіноча молодіжна збірна України в матчі Чемпіонату Європи за 5-8 місця завдала розгромної поразки Італії з рахунком 86-51 (25-11, 22-14, 20-10, 19-16).

Україна: Аліна Ягупова – 24 очка + 10 передач + 9 підбирань + 3 перехоплення, Ольга Мазніченко – 22 очка + 15 підбирань, Олеся Малашенко – 18 очок + 8 підбирань + 5 передач, Людмила Науменко – 7 очок + 8 підбирань.

Аліна Ягупова, котра зупинилася у кроці від тріпл-даблу, а також Ольга Мазніченко, яка відзначилася 22 здобутими очками й 15 зібраними відскоками, стали рушієм успіху української збірної у грі з Італією.

Приголомшивши суперниць у стартовій чверті, за підсумками якої перевага України сягнула 14 пунктів, протягом наступної десятихвилинки підопічні Євгена Філозофа продовжували нарощувати оберти. Рахунок 47-25, з яким команди пішли на велику перерву, не відображає повною мірою тотальної переваги української збірної.

У другій половині гри Україна продовжувала домінувати на майданчику, повністю вигравши боротьбу під щитами (63 підбирання в загальному підсумку проти 32 в італійок). Як наслідок – переконлива перемога нашої збірної з рахунком 86-51.

В іншій грі Великобританія поступилася Франції з рахунком 39-55. Тож у неділю, 17 липня, в матчі за 5-6 місця збірна України зіграє з французькими баскетболістками.