Украинские юниоры победили Беларусь

14.07.2011

Чоловіча юніорська збірна України перемогла Білорусь у першому з трьох запланованих контрольних матчів. Рахунок гри 85-77 (20-10, 23-25, 26-18, 16-24) на користь команди Дмитра Маркова.

Україна: Володимир Герун – 24 очка + 16 підбирань, Крістіан Луговцов – 12 очок, Данило Зуйков – 9 очок + 8 передач + 6 підбирань.

Захопивши ініціативу зі старту поєдинку та повівши в рахунку 13-4 до середини першої чверті, українські юніори й надалі продовжували утримувати лідерство. І хоча у другій десятихвилинці білоруси зуміли «відквитати» два очка, після великої перерви господарі надолужили згаяне.

Рахунок 69-53, з яким команди підійшли до останньої чверті, залишав гостям відверто небагато шансів на кінцевий успіх. До честі білоруських баскетболістів, протягом заключної десятихвилинки вони зібралися й дали справжній бій українцям, однак, хоч і виграли четверту чверть із рахунком 24-16, змінити загальний підсумок матчу не зуміли.

Завтра, 15 липня, юніорські збірні України та Білорусі проведуть у столичному СК «Меридіан» другий контрольний матч. Початок о 17:00.