Женская молодежная сборная выиграла у Польши

9.07.2011

У заключному матчі першого групового раунду Чемпіонату Європи жіноча молодіжна збірна України (U20) завдала поразки Польщі з рахунком 62-57 (15-11, 21-12, 11-9, 15-25), здобувши важливу перемогу.

Перша чверть минула в рівній боротьбі, більше того – до її середини команда Польщі вирвалася вперед +5. Але поступово українки перехопили ініціативу, а влучні кидки Ольги Мазніченко та Аліни Ягупової на останніх хвилинах періоду дозволили нашій команді повести в рахунку – 15-11.

Ключовою в матчі стала друга десятихвилинка, протягом якої підопічні Євгена Філозофа збільшили власну перевагу до 13 очок. Левову частку очок українки, серед яких особливою активністю вирізнялася Ольга Мазніченко, здобули в другій половині чверті. Таким чином, на велику перерву команди пішли за рахунку 36-23 на користь України.

У третій найменш результативній чверті українські баскетболістки збільшили розрив у рахунку ще на 2 очка, тож могли собі дозволити програти заключну десятихвилинку. Окрім тріо лідерів, у поєдинку з Польщею варто виокремити Людмилу Науменко, котра продемонструвала дуже надійну гру, відігравши важливу роль у перемозі своєї команди.

Україна: Аліна Ягупова – 16 очок + 10 підбирань + 7 передач, Ольга Мазніченко – 16 очок + 9 підбирань, Олеся Малашенко – 13 очок + 11 підбирань + 2 передачі, Христина Мацко – 6 очок + 7 підбирань, Людмила Науменко – 5 очок + 7 підбирань.

Незалежно від результату іншого сьогоднішнього матчу в групі А між Сербією та Німеччиною, команда Євгена Філозофа вже забезпечила собі місце в наступному груповому раунді Євробаскету, де її суперницями стануть команди групи В: Литва, Росія та Туреччина.